Petica

Pato: Ne odlazim u PSG, moj klub je Milan

KLJUČNI PODACI
  • Pato tvrdi da neće u PSG kod Ancelottija
  • "Milan je moj klub", poručuje
Piše: Totalsport
subota, 31.12.2011. 16:00
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Pato: Ne odlazim u PSG, moj klub je Milan

Foto: AFP

DOLASKOM Carla Ancelottija na mjesto trenera nogometaša Paris Saint Germaina pojavile su se špekulacije kako će se bivšem treneru pridružiti napadač Milana Alexandre Pato.

Nakon problema s ozljedama brazilski napadač u redovima talijanskog prvaka Milana Alexandre Pato morao je demantirati glasine da će se zbog nezadovoljstva minutažom koju mu pruža sadašnji trener Massimiliano Allegri pridružiti nekadašnjem treneru s kojim je vrlo dobro surađivao u Milanu.

"Ja i dalje želim osvajati trofeje s Milanom. Imam zajednički ineters s trenerom Allegrijem i siguran sam da možemo surađivati, a mislim da izvan toga nije bitno jesmo li prijatelji ili ne", izjavio je Pato za Sky Sport 24. Iz te izjave može se također zaključiti da odnosi između Pata i Allegrija i nisu na visokoj razini, ali za sada Brazilac ostaje na San Siru.

"Igrač sam Milana. To je klub kojeg sam odabrao kada sam iz Brazila dolazio u Europu, a s bivšim trenerom Ancelottijem sam kontaktirao samo kako bih mu zaželio sretne blagdane, i to je sve", poručio je Pato.

Komentari (3)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

  • Denny_Crane   Objavljeno prije 4 mjeseci

    ovako je i kaka govorio




  • posjetitelj123   Objavljeno prije 4 mjeseci

    neće ga nitko ni pitat hoće li ići ili ne,




  • Vuk_morski   Objavljeno prije 4 mjeseci

    Zajednički interes? Hmmmm