Sarah Jessica Parker: Obožavam miris mokrih pelena

Piše:
subota, 7.11.2009. 12:06
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Sarah Jessica Parker: Obožavam miris mokrih pelena

Tekst: N.Š,
Foto: JLP

ZVIJEZDA Seksa i grada, Sarah Jessica Parker, koja trenutno snima nastavak megapopularnog filma, kaže kako voli vonj smrdljivih pelena i smatra da "mirišu poput pekarskih proizvoda". 44-godišnja glumica u braku je s Matthewom Broderickom, a prije pet mjeseci surogat majka joj je rodila blizanke Lorettu i Tabithu. "Volim miris pelena. Čak volim kad su mokre pa ih pomirišete, a one su tople poput pečenog peciva. Volim miris kreme za pelene", kaže Sarah.

Njen sedmogodišnji sin je sam zahtijevao da odlučuje o imenu sestre Lorette, kojoj je prvo ime zapravo Marion. "Rekao mi je kako želi da ime Marion bude u kombinaciji. Pomislila sam "Jesam li luda? Hoćemo li dopustiti da nam sin imenuje jednu od kćeri? Je li to ispravno? Koliko mu je to važno? I tada je rekao da želi to ozakoniti", rekla je ponosna 44-godišnja majka. Glumica priznaje kako strahuje da je njena vlastita djeca neće voljeti kad odrastu te da će im stopala biti prevelika za njenu ogromnu kolekciju dizajnerskih cipela.

Sarah i njen muž su bili suočeni s lavinom kritika kad su se odlučili na surogat majku kako bi dobili djecu. Par nije mogao zanijeti prirodnim putem pa su istraživali razne druge mogućnosti poput usvajanja. Surogat majka Michelle Ross navodno je patila od neurološkog sindroma Guillain-Barre u kojemu imunološki sustav napada periferni živčani sustav zbog kojeg je imala već jedan pobačaj. Srećom, porod dviju djevojčica Sarah Jessice Parker prošao je u redu.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.