Toples fotografije Nikoline Pišek zapalile i "hladne" Norvežane!

Piše:
utorak, 9.12.2008. 19:16
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Toples fotografije Nikoline Pišek zapalile i "hladne" Norvežane!

NIKOLINA PIŠEK zasigurno nije očekivala toliku reklamu koju je dobila i još uvijek je dobiva, kada se u dubrovačkom hotelu Rixos Libertas mobitelom fotografirala u kupaonici. Mobitel joj je ukraden, a nakon objave toples fotografija u hrvatskim medijima još je jednom potvrđen njezin status seks bombe, a onda je krenula lančana reakcija u susjednim državama. Zadnji u nizu je norveški najprodavaniji dnevni list VG koji je objavio njezine fotografije uz naslov: "Goli udar na internetu: Zvijezda upala u MMS klopku"

"Za pretpostaviti je bilo da su zvijezde širom svijeta već naučile paziti što čuvaju u svojim mobitelima. Ranije su, među ostalima, Demi Moore i Fred Durst iz Limp Bizkita bili žrtve širenja golih slika na internetu. Jednako tako i manekenka i TV zvijezda Nikolina Pišek upala je u istu zamku. Nekoliko fotografija lijepe brinete u toplesu nastavlja se širiti internetom", piše norveški VG i otkriva da je Nikolina bila i natjecateljica u domaćoj verziji "Plesa sa zvijezdama".

Prije deset dana Nikolina Pišek našla se i na internetskom portalu Egotastic, jednoj od najpoznatijih stranica koja se bavi golišavim zvijezdama. Iako nikad nisu čuli za nju, potvrdili su je zvijezdom bez razmišljanja nakon što su primili njezine fotografije. "Baš poput vas, ni ja nisam dosad znao da postoji hrvatska voditeljica Nikolina Pišek. Ali to je bilo prije nego su joj na internet procurile toples fotografije snimljene mobitelom", piše američki Egotastic i zaključuje da golotinja možda i jest jedini univerzalni jezik šoubiznisa.

H.M.
Foto: Index

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.