
NAŠ REPREZENTATIVAC i dugogodišnji nogometaš talijanske Serie A samo nekoliko tjedana uoči početka Svjetskog prvenstva u Njemačkoj postat će otac. Njegova prekrasna supruga Stefanija, s kojom je u bračnu luku uplovio prošlog ljeta, trudna je već pet mjeseci, i trebala bi mu podariti muškog nasljednika.
Samozatajni bračni par svoju sreću dugo je skrivao od očiju javnosti, no znatiželjni novinari još jednom su uspjeli doći do toliko željenih informacija o Tudorovom privatnom životu. Kako piše hrvatski tabloid Elite, Tudor i trudna Stefanija blagdane su proveli Splitu, nakon čega su se zbog Igorovih obveza vratili u Siennu.
Naš vrsni stoper vrlo je skeptičan prema novinarima, pa su i njegove izjave vrlo rijetke u našim medijima.
Prilikom vjenčanja na Hvaru, Tudor se čak sukobio s fotoreporterima koji su htjeli zabilježiti jedan od najsretnijih dana njegova života.