Tekst: N.Š.
Foto: Cropix, Jadran Babić, Duje Klarić
SPLIT je organizirao svoj prvi dvodnevni Split City Fashion na kojemu su se predstavili mladi dizajneri, a događaj je posjetila i uvijek nasmiješena Simona Gotovac. Split City Fashion održan je u Vili Dalmaciji, a organizirala da je Udruga modnih dizajnera Splitsko-dalmatinske županije. Cilj projekta je promicanje mode i modnog dizajna te predstavljanje neafirmiranih dizajnera.
Simonica je došla bez muške pratnje, a vrijeme je provodila uglavnom u ženskom društvu. Uskoro bivša žena Ante Gotovca očito uživa u samoći, jer je nedavno izjavila da odbrojava sate do konačnog razvoda. Uselila je u trosobni stan i veseli se svojoj slobodi. Pjevačici izgleda ne nedostaje muškarac s kojim bi posjećivala evente pa redovito izlazi na sve društvene događaje.
U isto vrijeme se u Splitu održava trodnevni Sajam ljepote i zdravlja pod imenom "Tiramola o' lipote". Modna revija održana je, u sklopu sajma, u hotelu Le Meridien Lav. Na reviji su se predstavili kreatori Viletina, Pink i Tony Brekalo. Reviju je vodila Vlatka Pokos koja je ovih dana meta optužbi svog bivšeg muža i njegove djevojke Dolores Lambaše, a protiv para je najavila tužbu.