Velika proslava povodom desete godišnjice Astralisa u Bestu

Piše:
utorak, 8.4.2008. 11:09
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Velika proslava povodom desete godišnjice Astralisa u Bestu

VEĆ JE deset godina prošlo od prvog Astralisovog partyja "Full moon", kojeg pamte svi veliki zaljubljenici u dobru trance glazbu, a u subotu 12. travnja će u jarunskom klubu The Best povodom desetog rođendana nastupiti legendarna trance skupina Astral projection.

Godine 1998. Izraelac Avi Nissim iz skupine Astral Projection je raspalio zagrebačku publiku svojim nezaboravnim hitovima poput "Mahadeve", "People Can Fly" i "Kabalah" na koje će 90-minutnim nastupom podsjetiti "današnje klince" kako je to tada izgledalo i zvučalo. Osim toga, domaćoj će se publici prvi put predstaviti novim materijalima s albuma "Open Society" koji izlazi sredinom ove godine.

Poklonici dobre trance elektronike razveselit će vijest kako osim Astral Projectiona u Bestu nastupaju Goran Štetić i Damir Ludvig, poznatiji kao duo Dogma 3000. Upravo su ti dečki najzaslužniji za početak Astralisa koji u subotu slavi deset godina od prvog spektakularnog Astralisovog partyja kada su publiku zapalili hitovima "Sundance3000", "Land Of Utopia" ili "Hey Mr Juice".

Od ostalih izvođača u Bestu će "miksati i skrečati" Utilizer, odnosno Mario Mataković i Danijel Ištok - dvojac koji je u samo godinu dana postao kreativna snaga Astralisa. Veliki prijatelj kluba The Best, Yaniv Tal nastupit će kao DJ, a uz njega pojavit će se i trance DJ-i Ludvig, Go Cut i Hrvoje Golubić.

L.V.

 

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.