Video: Favorit Stipe ispao iz Big Brothera, nominirani svi osim Arsena

Piše:
petak, 7.12.2007. 21:30
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Video: Favorit Stipe ispao iz Big Brothera, nominirani svi osim Arsena

UNATOČ stalnom favoriziranju, samo tri tjedna prije kraja i s više od 33 posto glasova show je napustio Stipe, koji je priznao da, za razliku od ostalih stanara, nije previše iznenađen. "Ništa me više ne može iznenaditi, već sam u showu doživio jedan šok tako da mi je ovo sasvim u redu. Znao sam da to favoriziranje može biti dvosjekli mač, a to se i dogodilo", iskren je bio bivši favorit nakon izlaska iz BB Kuće.

Sljedećeg petka ispadanju se mogu nadati svi stanari osim Arsena - Vedran i Krešo nominirani su zbog neuspješno obavljene tajne misije, a Martina, Tessa i Maja-Paola nominacije su zaradile glasovima cimera. "Čestitam ti, ti si zasad naš jedini sigurni finalist", rekla je Antonija Blaće Arsenu, kojeg ćemo sigurno gledati u finalu.

Novčana nagrada koju će dobiti pobjednik četvrte sezone Big Brothera opasno se približila milijunu, i to nakon što su stanari saznali kako su uspješno izvršili još jedan tjedni zadatak. Uspjeli su, naime, u vremenskom periodu kraćem od 31 minute savladati "poligon Big Brotherovog svemirskog centra", pa glavna nagrada trenutno iznosi 915 tisuća kuna. Stanari su, kao i obično, s oduševljenjem primili vijest o povećanju glavne nagrade, a još su jednom zaključili kako je krajnje vrijeme da pripaze na "sitne greške" zbog kojih često gube i na desetke tisuća kuna.

Početkom tjedna Big Brother je priopćio stanarima kako će im se uskoro pridružiti netko od bivših stanara, nakon čega je svatko od natjecatelja morao ući u ispovjedaonicu i odabrati jednog od bivših cimera za "najgoreg BB stanara". Ta je vijest, javio im je Veliki brat, bila lažna, no što bi Big Brother bio bez doze misterioznosti (?), pa je, uz informaciju da u Kuću ipak nitko više neće ući, dodao onu dobru staru: "Barem zasad".

Stipe: Big Brother je u nekoliko navrata bio nepošten!

"Hladne sam glave. Možda je trebalo biti malo više treme pri izlasku, ali konačno sam došao na svoje - vidio sam svoje prijatelje pa sam sad miran. Kad ideš prema nečemu, uvijek gledaš na pobjedu. Na sve općenito gledam sportski i navikao sam na pobjede i poraze", rekao je Stipe nakon izlaska voditeljici Antoniji Blaće.

Favorit četvrte sezone je, podsjećamo, već jednom "napustio" show pa je prvi ušao u Tajnu kuću i tamo se sprijateljio s Valentinom. Upravo ga je to, kaže, na neki način pripremilo na konačno ispadanje iz natjecanja iz kojeg će, unatoč svemu, nositi isključivo lijepe uspomene.

"Ne ljutim se na nikoga, osim na Big Brothera", iskreno je rekao u studiju, ističući da kaznu zbog "uništavanja šoping kartice" smatra nepoštenom. "Svatko je u životu uništio barem jednu karticu. Ne vidim zašto smo zbog toga zaslužili kaznu", rekao je i dodao kako mu je smetalo to što su muški natjecatelji u nekoliko navrata predstavljeni kao "seksisti i rasisti". Osim toga, objasnio je i kako je došlo do razmirica s Vitom: "Mrzim ogovaranje, a ona je u tome prednjačila".

Vedran i Krešo nominirani zbog debakla tajne misije

Početkom tjedna Vedran je od Big Brothera dobio tajnu misiju - stanare tokom dana držati budnima i tjerati ih na smijeh. Nakon što je odabrao pomoćnika - Krešu, krenuli su u akciju, no njihovu misiju brzo su prokužili ostali stanari. Zbog toga što zadatak nisu uspjeli održati tajnim, obojica su zaradili nominacije, pa ih ostali stanari u ispovjedaonici prilikom ovotjednog nominiranja ne smiju spominjati.

Arsen je nominirao Tessu, i to zato što je ponekad "njonjava i djetinjasta", a zbog sličnih se stvari odlučio i na nominiranje Maje-Paole. "Živcira me to njezino piškit ću, kakit ću", slikovito je opisao njezino ponašanje u ispovjedaonici. "Nominiram Arsena i Martinu. Arsen izaziva tenzije i često spominje dom", rekla je u ispovjedaonici Maja-Paola, koja je Martinu, kako kaže, nominirala jer u nekim situacijama ne zna prihvatiti šalu. "Nekad se znamo krivo shvatiti", zaključila je svoje nominacije Maja-Paola.

Krešo se odlučio za Tessu i Martinu. "Tessa i dalje ima promjene raspoloženja koje me živciraju. U srijedu, primjerice, ni s kim nije htjela pričati", rekao je Krešo, koji je Martinu nominirao jer ne zna prihvatiti kritiku, a nekad, po njegovim riječima, ne zna kad treba prestati sa zafrkancijom. Martina je, pak, nominirala Tessu i Maju-Paolu, a na početku govora u ispovjedaonici se objema ispričala, jer su, kako kaže, "postale prave prijateljice". Objema zamjera to što često mijenjaju raspoloženja, a nekad "krivo protumače stvari koje im se govore".

"Nominiram Martinu, i to zato što je neodgovorna što se tiče mikrofona. Stalno smo joj govorili da pripazi, a onda je napravila ovaj skandal s Krešom, kad ga je bacila u bazen i izgubila 15 tisuća kuna", rekao je u ispovjedaonici Vedran, koji je nominirao i Maju-Paolu. "Često primijetim da o ljudima priča bez da ih imenuje, stalno je u nekim tajnim razgovorima koje ne vode nikamo", obrazložio je Vedran. Tessa je nominirala Martinu i Arsena. "Volim o životu općenito učiti sama, a Martina je shvatila da sam rekla da ne poštujem tuđa mišljenja. To mi je diglo tlak. Odnos s Arsenom se u zadnje vrijeme popravio, ali još nije baš dobar. I dalje mi smeta njegov crni humor", obrazložila je Tessa.

D.K.
Foto: Index, RTL

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.