Video: Maja Šuput zbog straha od visine prekinula snimanje

KLJUČNI PODACI
  • Renata je Maju povela u adrenalinski park
  • Umjesto da uživa, nakon što ju je sala podigla na visinu od 15 metara, uplašena Maja nije željela skočiti, već je molila Renatu da je njena ekipa spusti na čvrsto tlo
Piše: I.M.
srijeda, 18.1.2012. 15:37
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Video: Maja Šuput zbog straha od visine prekinula snimanje

Foto i video: RTL

STRAH od visine za Maju Šuput je bio nepremostiva prepreka na snimanju ovotjedne emisije "U dobroj formi s Renatom Sopek". Renata je Maju povela u adrenalinski park. Umjesto da uživa, nakon što ju je sala podigla na visinu od 15 metara, uplašena Maja nije željela skočiti, već je molila Renatu da je njena ekipa spusti na čvrsto tlo.

Ipak, kad je shvatila da će njeni obožavatelji vidjeti na TV-u to "kukavičko izdanje", Maja je odlučila promijeniti taktiku. Je li naposljetku savladala strah, moći će se vidjeti u nedjeljnoj emisiji Renate Sopek na RTL2.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.