NIJE trebalo proći dugo vremena da na internet procure golišave fotografije vrckave 19-godišnje Vite Pavić iz Splita, a nakon fotografija, uslijedio je i video.
Bespućima interneta trenutno, naime, kruži video uradak koji prikazuje atraktivnu Splićanku kako maše povećim snopom novčanica od tisuću kuna, govoreći "Pogledajte mi lepezu (pokazujući lepezu načinjenu od snopa novaca), zamislite kakav mi je tek krevet. To može samo netko tko ima dobre sise". Vita,koja sjedi na zadnjem sjedištu automobila u pokretu zatim nastavlja: "Razumiš, sponzoruša na kvadrat!". Nakon toga obraća joj se muški glas s dalmatinskim naglaskom govoreći "Ali ti imaš dobre sise?".
Umjesto odgovora, Vita svoju tvrdnju dokazuje pokazujući duboki dekolte, a na negodovanje muškarca koji joj kaže kako "ona tu nema ništa", Vita protestira "Aj' nađi bolje!". Sljedeća scena prikazuje nestašnu Splićanku kako na jednom od panoa smještenim uz cestu sprejom ispisuje "Torcida", dok u pozadini svira Gibonnijeva uspješnica "Miss Croatie".
Osim videa, na internet je u posljednjih nekoliko dana procurila i fotografija atraktivne Splićanke, koja ju prikazuje u nimalo čednom izdanju. Fotografija je navodno snimljena u Vitinim srednjoškolskim danima, a na istoj je crnokosa Dalmatinka u toplessu i tangicama.