KAD JE u pitanju lista zahtjeva svjetskih pjevačkih zvijezda uoči njihova nastupa mašti nema kraja, dok mnogi misle da je sve stvar njihove pretencioznosti i razmetanja taštinom. Hip-hop diva kako je nazivaju, Lil' Kim večeras će u klubu Aquarius održati prvi od tri nastupa u Hrvatskoj. U utorak će već biti u splitskom Hemingwayu, dok će svoje druženje s Hrvatima zaokružiti nastupom u zadarskom Arsenalu.
Na listu zahtjeva stavila je casino koji mora biti u blizini njezina hotela, šest motora koji će u stopu morati pratiti njezin autobus, navodno je tražila i vibrator i to crne boje. Što se gurmanskih prohtjeva tiče tu nije prezahtjevna, uživa u normalnoj klopi poput mesa i vina što je upravo i bio njezin odabir na meniju. Na sva tri koncerta predgrupa će joj biti zagrebačka reperica Ayla, a ulaznica na koncerte košta 150 kuna u pretprodaji i 180 na dan održavanja koncerta.
Prsti u filmskom svijetu
33-godišnja Kimberly Denise Jones američka je multiplatinasta reperica i vlasnica jednog Grammyja. Najviše je postigla albumom "The Naked Truth" iz 2005. godine, dok je jedna od tek dvije reperice koje su se našle među prvih sto na Billboardovoj ljestvici Hot 100 i to s pjesmom "Lady Marmalade" koju pjeva zajedno s Christinom Aguilerom, P!nk i Mýom. Osim u glazbenom , Lil' kim je imala svoje prste i u filmskom svijetu, pa je tako prije tri godine posudila glas Lil' Pimpou u istoimenoj animiranoj crnoj komediji, te glumila u dokumentarcu "There's a God on the Mic". Može se pohvaliti kako je glumila, doduše imala tek cameo ulogu, u filmu "Sex and the City: The Movie", jednom od najgledanijih filmova u povijesti.
Što se pak nagrada struke tiče, 2003. je dobila nagradu na American Music Awards kao najbolja hip-hop izvođačica, te dvije godine kasnije u toj kategoriji bila tek nominirana. Trenutačno radi na svom novom albumu koji bi se na tržištu trebao pojaviti sljedeće godine.

L.V.
Foto: Pixsell