"Will Smith me nije znao poševiti pa je tražio pomoć Toma Cruisea"

Piše:
četvrtak, 8.1.2009. 21:12
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

"Will Smith me nije znao poševiti pa je tražio pomoć Toma Cruisea"

"WILL SMITH nije znao kako da se poševi sa mnom, pa je pitao pomoć svog prijatelja Toma Cruisea", rekla je 35-godišnja glumica Rosario Dawson na rimskoj premijeri njihova zajedničkog filma "Seven Pounds".

U krevetu samo sa suprugom Jadom Pinkett

Nakon uspjeha s filmom "U potrazi za srećom", redatelj Gabriele Muccino i glumac Will Smith ponovno su se udružili. U "Seven Pounds" Smith glumi suicidalnog muškarca opterećenog osjećajem krivnje koji pokušava ispraviti vlastitu prošlost. Tako upoznaje ženu u koju se zaljubljuje i koja bi ga mogla izvući iz njegove agonije. Nju tumači Rosario Dawson, koja se pred kamerama bez problema skinula i ševila s Colinom Farrellom u "Aleksandru" (slika gore), a bila je silovana u filmu "Descent".

Talijanskim medijima seksi Njujorčanka ispričala je kako je Will Smith bio nespretan u snimanju scena seksa. Posljednju takvu snimio je u filmu "Ali", ali nije radio slične probleme jer je u krevetu bio sa suprugom Jadom Pinkett Smith.

"Will Smith je strahovao da naš seks na kraju ne izgleda kao obična jebačina"

Budući da je na setu bio Tom Cruise, jer je njegov usvojeni sin Connor Cruise snimao svoje prve filmske scene, Will je pohitao njemu za savjet. "Bio je nevjerojatno nervozan. Neprestano me zapitkivao: 'Kako ćemo to napraviti? Kako te dodirujem?'", ispričala je Dawson talijanskim medijima. 

"Pitao je Toma Cruisea za savjet. Odgovor ga je razočarao, Tom mu je rekao da ne vidi u čemu je problem i da prestane izmišljati probleme. Shvatila sam Willov strah. On je želio prenijeti poruku ljubavi i strahovao je da ne izgleda sve kao obična jebačina", zaključila je Rosario.

Nervozu zbog golotinje ispred Rosario, Will Smith opravdao je s poštovanjem prema glumici. "Strahovao sam da je ne uvrijedim, da je ne diram na neprimjeren način", zaključio je Will Smith. Valjda se bojao da se ne uživi previše pa da njegov "prijatelj" ne preplaši glumačku partnericu. Film "Seven Pounds" u hrvatska kina stiže za mjesec dana.

H.M.
Foto: Pixsell
Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.