Albanija i Slovenija odigrali bez golova

ZAVRŠENE su dvije utakmice kvalifikacija za Euro 2008 koje su počele u 17 sati. Slovenija se na gostovanju kod Albanije morala zadovoljiti bodom u utakmici bez golova, a Bjelorusija je u gostima kod Luksemburga slavila rezultatom 1-2.

Albance su danas u odsutstvu Otta Barića vodili njegov i pomoćnici Slavko Kovačić i Shpetim Duro. Obje su momčadi imale nekoliko kvalitetnih prilika koje nisu uspjele iskoristiti, ali glavnina utakmice prošla je bez većih uzbuđenja.

Bjelorusija nije imala većih problema u utakmici protiv izuzetno slabe reprezentacije Luksemburga. Bjelorusi su poveli u 25. minuti golom Kalačeva, a vodstvo je na 0-2 u 14. minuti drugog poluvremena povećao Kutuzov. Počasni gol za reprezentaciju Luksemburga zabio je Sagramola u 68. minuti.