Biciklizam: Druga etapa McEwenu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
AUSTRALAC Robbie McEwen (LottoDomo) pobjednik je druge etape biciklističke utrke po Švicarskoj.
Australac je 175 kilometara dugu dionicu od Murtena do Nyona prošao za 4 sata tri minute i 10 sekundi. Drugi je u vremenu pobjednika ciljem prošao Novozelanđanin Julian Dean (CSC), dok je treći bio Australac Stuart OGrady (Credit Agricole).
Vodstvo u ukupnom poretku zadržao je Kazahstanac Aleksander Vinokurov (Telekom).
REZUILTATI:
1. Robbie McEwen (Ausa) Lotto-Domo 4:03.10
2. Julian Dean (NZ) Team CSC
Tekst se nastavlja ispod oglasa
3. Stuart OGrady (Aus) Credit Agricole
4. Robert Forster (Njem) Gerolsteiner
5. Baden Cooke (Aus) FDJeux
6. Roger Hammond (VB) Palmans
7. Lauri Aus (Est) AG2R
8. Salvatore Commesso (Ita) Saeco
9. Sven Teutenberg (Njem) Bianchi
10. Aleksandr Kolobnev (Rus) Domina-Vacenza svi isto vrijeme...
UKUPNI POREDAK:
1. Aleksandre Vinokourov (Kaz) Telekom 8:25.39
2. Bradley McGee (Aus) FDJeux + 03
3. Oscar Pereiro (Špa) Phonak 10
4. Fabian Cancellara (Švi) Fassa Bortolo 12
5. Stuart OGrady (Aus) Credit Agricole 16
6. Sergei Ivanov (Rus) Fassa Bortolo 16
7. Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo 18
8. Alex Zuelle (Švi) Phonak 19
9. Jan Ullrich (Njem) Bianchi 20
10. Patrik Sinkewitz (Njem) Quick Step 20...
Australac je 175 kilometara dugu dionicu od Murtena do Nyona prošao za 4 sata tri minute i 10 sekundi. Drugi je u vremenu pobjednika ciljem prošao Novozelanđanin Julian Dean (CSC), dok je treći bio Australac Stuart OGrady (Credit Agricole).
Vodstvo u ukupnom poretku zadržao je Kazahstanac Aleksander Vinokurov (Telekom).
REZUILTATI:
1. Robbie McEwen (Ausa) Lotto-Domo 4:03.10
2. Julian Dean (NZ) Team CSC
3. Stuart OGrady (Aus) Credit Agricole
4. Robert Forster (Njem) Gerolsteiner
5. Baden Cooke (Aus) FDJeux
6. Roger Hammond (VB) Palmans
7. Lauri Aus (Est) AG2R
Tekst se nastavlja ispod oglasa
8. Salvatore Commesso (Ita) Saeco
9. Sven Teutenberg (Njem) Bianchi
10. Aleksandr Kolobnev (Rus) Domina-Vacenza svi isto vrijeme...
UKUPNI POREDAK:
1. Aleksandre Vinokourov (Kaz) Telekom 8:25.39
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Bradley McGee (Aus) FDJeux + 03
3. Oscar Pereiro (Špa) Phonak 10
4. Fabian Cancellara (Švi) Fassa Bortolo 12
5. Stuart OGrady (Aus) Credit Agricole 16
6. Sergei Ivanov (Rus) Fassa Bortolo 16
Tekst se nastavlja ispod oglasa
7. Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo 18
8. Alex Zuelle (Švi) Phonak 19
9. Jan Ullrich (Njem) Bianchi 20
10. Patrik Sinkewitz (Njem) Quick Step 20...
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Pročitajte još
Učitavanje komentara