Biciklizam: Rogina treći na utrci "Kroz Sloveniju"
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Poljski vozač Przemyslaw Niemiec pobjednik je treće etape biciklističke utrke "Kroz Sloveniju" vožene od Tarvisija do vrha uspona na Vršič.
Niemiec je pobijedio u vremenu od 3:34:02 sati ispred Talijana Fortunata Balianija koji je zaostao 26 sekundi, te hrvatskog vozača Radoslava Rogine koji je ciljem prošao sa 29 sekundi slabijim vremenom.
Isti je redoslijed prve trojice i u ukupnom redoslijedu u kojemu Niemiec ima 30 sekundi bolje vrijeme od Balianija, a 35 od Rogine.
Od hrvatskih vozača zapažene plasmane u trećoj etapi ostvarili su i Robert Kišerlovski koji je bio osmi sa 54 sekunde zaostatka za pobjednikom, Matija Kvasina je bio 10. sa 1:03 minute zaostatka, Hrvoje Miholjević 15. sa 2:01 minutom iza Niemieca, a Tomislav Dančulović 19. sa 2:25 minuta zaostatka.
REZULTATI:
1. Przemyslaw Niemiec (Polj/Miche) 3:40:02
2. Fortunato Baliani (Ita/Ceramica Panaria-Navigare) +26
Tekst se nastavlja ispod oglasa
3. RADOSLAV ROGINA (HRV/Tenax) +29
4. Janez Brajkovič (Slo/KRKA-Adria Mobil) +44
5. Valter Bonča (Slo/Sava) +45
6. Raffaele Ferrara (Ita/Androni Giocattoli) +45
7. Mitja Mahorič (Slo/Perutnina) +54
8. ROBERT KIŠERLOVSKI (HRV/KRKA-Adria Mobil) +54
9. Slawomir Kohut (Polj/Miche) +59
10. MATIJA KVASINA (HRV/Perutnina) +1:03
15. HRVOJE MIHOLJEVIĆ (HRV/Perutnina) +2:01
19. TOMISLAV DANČULOVIĆ (HRV/Perutnina) +2:25
UKUPNO:
1. Przemyslaw Niemiec (Polj/Miche) 11:54:09
2. Fortunato Baliani (Ita/Ceramica Panaria-Navigare) +30
3. RADOSLAV ROGINA (HRV/Tenax) +35
4. Janez Brajkovič (Slo/KRKA-Adria Mobil) +54
5. Raffaele Ferrara (Ita/Androni Giocattoli) +55
6. Valter Bonča (Slo/Sava) +55
7. Mitja Mahorič (Slo/Perutnina) +1:02
8. ROBERT KIŠERLOVSKI (HRV/KRKA-Adria Mobil) +1:04
9. Slawomir Kohut (Polj/Miche) +1:09
10. MATIJA KVASINA (HRV/Perutnina) +1:13
15. HRVOJE MIHOLJEVIĆ (HRV/Perutnina) +2:11
17. TOMISLAV DANČULOVIĆ (HRV/Perutnina) +2:35
(Hina) xzm yzm
Niemiec je pobijedio u vremenu od 3:34:02 sati ispred Talijana Fortunata Balianija koji je zaostao 26 sekundi, te hrvatskog vozača Radoslava Rogine koji je ciljem prošao sa 29 sekundi slabijim vremenom.
Isti je redoslijed prve trojice i u ukupnom redoslijedu u kojemu Niemiec ima 30 sekundi bolje vrijeme od Balianija, a 35 od Rogine.
Od hrvatskih vozača zapažene plasmane u trećoj etapi ostvarili su i Robert Kišerlovski koji je bio osmi sa 54 sekunde zaostatka za pobjednikom, Matija Kvasina je bio 10. sa 1:03 minute zaostatka, Hrvoje Miholjević 15. sa 2:01 minutom iza Niemieca, a Tomislav Dančulović 19. sa 2:25 minuta zaostatka.
REZULTATI:
1. Przemyslaw Niemiec (Polj/Miche) 3:40:02
2. Fortunato Baliani (Ita/Ceramica Panaria-Navigare) +26
3. RADOSLAV ROGINA (HRV/Tenax) +29
4. Janez Brajkovič (Slo/KRKA-Adria Mobil) +44
5. Valter Bonča (Slo/Sava) +45
6. Raffaele Ferrara (Ita/Androni Giocattoli) +45
7. Mitja Mahorič (Slo/Perutnina) +54
8. ROBERT KIŠERLOVSKI (HRV/KRKA-Adria Mobil) +54
Tekst se nastavlja ispod oglasa
9. Slawomir Kohut (Polj/Miche) +59
10. MATIJA KVASINA (HRV/Perutnina) +1:03
15. HRVOJE MIHOLJEVIĆ (HRV/Perutnina) +2:01
19. TOMISLAV DANČULOVIĆ (HRV/Perutnina) +2:25
UKUPNO:
1. Przemyslaw Niemiec (Polj/Miche) 11:54:09
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Fortunato Baliani (Ita/Ceramica Panaria-Navigare) +30
3. RADOSLAV ROGINA (HRV/Tenax) +35
4. Janez Brajkovič (Slo/KRKA-Adria Mobil) +54
5. Raffaele Ferrara (Ita/Androni Giocattoli) +55
6. Valter Bonča (Slo/Sava) +55
7. Mitja Mahorič (Slo/Perutnina) +1:02
Tekst se nastavlja ispod oglasa
8. ROBERT KIŠERLOVSKI (HRV/KRKA-Adria Mobil) +1:04
9. Slawomir Kohut (Polj/Miche) +1:09
10. MATIJA KVASINA (HRV/Perutnina) +1:13
15. HRVOJE MIHOLJEVIĆ (HRV/Perutnina) +2:11
17. TOMISLAV DANČULOVIĆ (HRV/Perutnina) +2:35
(Hina) xzm yzm
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati