Cibona bolja od Zvezde u Draženovom domu, slavio i Zadar

KOŠARKAŠI Cibone su nakon pobjede nad Panathaikosom u Euroligi u Draženovom domu svladali i goste iz Beograda 91:87.

Bila je to 12. pobjeda zagrebačke momčadi, uz osam poraza, dok je Zvezda izgubila sedmu utakmicu. Gosti su bolje otvorili utakmicu, prvu dionicu igre dobili su 19:15.

Međutim, Cibona je u nastavku pohvatala konce igre i preokrenula rezultat. Vukovi su prelomili utakmicu u drugoj i trećoj četvrtini koje su dobili s ukupno 13 razlike. Najefikasniji u redovima Cibone bili su Bennett Davison (27), Scoonie Penn (20), Davor Kus (16) i Damir Markota (11), dok su goste predvodili Goran Jeretin (18), Larry OBannon (14) i Pero Antić (13).

Pobjeda Zadra u Domžalama

Pobjedu je upisao i Zadar na gostovanju u Domžalama protiv Heliosa 83:74 (22:19, 26:14, 19:18, 16:23). Najefikasniji u redovima Zadra bili su Todor Gečevski (15), Damir Tvrdić (13) i Jakov Vladović (10).

Prvi strijelac Heliosa bio je Aleksej Laškević (16). Nakon 20 kola Zadar ima 11 pobjeda i devet poraza.