David Villa novu sezonu otvorio pogotkom na Mestalli

DAVID VILLA  inicirao je pobjedu Valencije na startu nove sezone Primere. Na Mestalli je momčad Unaija Emeryja pobijedila Mallorcu 3:0.

Na ubacivanje Hernandeza s desne strane Villa je svoj prvi pogodak u novoj sezoni postigao glavom u 34. minuti. Samo tri minute kasnije pucao je desnom nogom nakon solo prodora po lijevoj strani 16-erca. Golman gostiju odbio je loptu u vis, na nju je naskočio Mata i glavom po drugi put zatresao mrežu Mallorce.

Konačno, iz lijepog kontranapada u 82. minuti konačan je rezultat postavio Vicente.

U otvarajućoj utakmici nove sezone klupskog nogometa u Španjolskoj Espanyol je na svom Montjuicu pobijedio Valladolida 1-0. Jedini je strijelac bio 27-godišnji napadač domaćih Luis Garcia u 48. minuti.