Davis Cup: raspored

Ovog vikenda će se širom svijeta igrati dvoboji Davis Cupa, a najzanimljiviji će svakako biti susret 1. kola Svjetske skupine u Carsonu između tenisača SADa i Hrvatske. L

Na otvorenom betonskom igralištu u Carsonu američkom "Dream Teamu" na čelu sa Andyem Roddickom, Andreom Agassiem, te najboljim parom svijeta braćom Bob i Mikeom Bryanom, suprostavit će se Ivan Ljubičić, Mario Ančić, Roko Karanušić i Željko Krajan.

Ostali parovi 1. kola Svjetske skupine:

Slovačka - Španjolska (Bratislava, tvrda podloga dvorana)

Slovačka: Dominik Hrbaty, Karol Beck, Michal Mertinak, Kamil Capkovic, izbornik: Miloslav Mečir

Španjolska: Rafael Nadal, Feliciano Lopez, Albert Costa, Fernando Verdasco, izbornik Jordi Arrese



Švicarska - Nizozemska (Fribourg, tvrda podloga dvorana)

Švicarska: Stanislas Wawrinka, Ivo Heuberger, Marco Chiudinelli, Yves Allegro, izbornik Marc Rosset

Nizozemska: Sjeng Schalken, Dennis van Scheppingen, Raemon Sluiter, Peter Wessels, izbornik Tjerk Bogtstra



Australija - Austrija (Sydney, trava)

Australija: Lleyton Hewitt, Wayne Arthurs, Scott Draper, Todd Woodbridge, izbornik John Fitzgerald

Austrija: Jurgen Melzer, Alexander Peya, Julian Knowle, Marco Mirnegg, izbornik Thomas Muster



Argentina - Češka (Buenos Aires, zemlja)
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Argentina: Guillermo Coria, David Nalbandian, Guillermo Canas, Agustin Calleri, izbornik Alberto Mancini

Češka: Jiri Novak, Tomas Berdych, Jan Hernych, Tomas Zib, izbornik Cyril Suk



Rusija - Čile (Moskva, tepih)

Rusija: Marat Safin, Nikolaj Davidenko, Mihail Južni, Igor Andrejev, izbornik Šamil Tarpišev

Čile: Fernando Gonzalez, Adrian Garcia, Hermes Gamonal, Paul Capdeville, izbornik Sergio Elias



Francuska - Švedska (Strasbourg, zemlja dvorana)

Francuska: S?bastien Grosjean, Arnaud Cl?ment, Micka?l Llodra, Paul-Henri Mathieu, izbornik Guy Forget

Švedska: Thomas Johansson, Thomas Enqvist, Jonas Bjorkman, Simon Aspelin, izbornik Mats Wilander



Rumunjska - Bjelorusija (Brašov, zemlja dvorana)

Rumunjska: Andrei Pavel, Victor Hanescu, Gabriel Trifu, Razvan Sabau, izbornik Florin Segarceanu

Bjelorusija: Max Mirni, Vladimir Voltčkov, Egor Puntus, Aleksej Biassonau, izbornik Andrej Biassonau

(Hina) xrš yrš

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara