Mlada hrvatska reprezentacija izgubila od Izraela

MLADI hrvatski reprzentativci poraženi su na gostovanju u Izraelu s 1:0. U lošoj igri i Hrvatske i Izraela profitirali su domaćini koji su poveli u 49. minuti susreta pogotkom Arbeitmana.

U prvom poluvremenu našu su se još kako-tako držali i tu i tamo zaprijetili boljim domaćinima. Iako se radilo o individualnim akcijama, koje su Izraelvi bez problema sprječavali, naši su barem pokušavali pucati prema golu i prijetiti.

U drugom poluvremenu naši su uputili tek jedan ozbiljan udarac prema golu izraelskog vratara.

U 49. minuti pogreškom vratara Vranjića Izrael je došao u vodstvo, koje je i zadržao do kraja susreta. Vranjić je pogrešno procijenio loptu, a zatim je u strahu da da ga ne preleti pokušao odbiti, no lopta je završila na glavi izraelskog napadača koji je lako poentirao.