Pregled teniskih turnira

Pregled teniskih turnira
REZULTATI sa teniskih WTA i ATP turnira::

WTA AUCKLAND (140.000 USD), 1. kolo:

Jelena Lihoveva (Rus) - Henrieta Nagyova (Slk) 6:4, 6:2; Vera Zvonareva (Rus) - Tatjana Panova (Rus/3) 6:4, 6:1; Laura Granville (USA) - Shelley Stephens (NZl) 6:2, 6:1; Martina Muller (Njem) - Leanne Baker (NZl) 7:5, 4:6, 6:2; Meilen Tu (USA) - Martina Sucha (Slk) 7:5, 3:6, 6:2; Anca Barna (Njem) - Adriana Serra Zanetti (Ita) 6:3 7:6 (8); Emmanuelle Gagliardi (Švi) - Rita Grande (Ita) 7:6 (2), 6:1;

WTA GOLD COAST (170.000 USD), 1.kolo:

Francesca Schiavone (Ita) - Cristina Torrens Valero (Špa) 7:5, 2:1, predaja; Tathiana Garbin (Ita) - Tamarine Tanasugarn (Taj/5) 7:6 (6), 6:3; Chanelle Scheepers (JA) - Samantha Stosur (Aus) 6:4, 7:6 (13); Jelena Bovina (Rus/4) - Svetlana Kuznjecova (Rus) 7:5, 6:4;

ATP ADELAIDE (380.000 USD), 1. kolo:

Adrian Voinea (Rum) -Oliver Rochus (Bel/7) 6:1, 4:6, 7:6 (7/4).

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati sa teniskih WTA i ATP turnira:

WTA AUCKLAND (140.000 USD), 1. kolo:

Jelena Lihoveva (Rus) - Henrieta Nagyova (Slk) 6:4, 6:2; Vera Zvonareva (Rus) - Tatjana Panova (Rus/3) 6:4, 6:1; Laura Granville (USA) - Shelley Stephens (NZl) 6:2, 6:1; Martina Muller (Njem) - Leanne Baker (NZl) 7:5, 4:6, 6:2; Meilen Tu (USA) - Martina Sucha (Slk) 7:5, 3:6, 6:2; Anca Barna (Njem) - Adriana Serra Zanetti (Ita) 6:3 7:6 (8); Emmanuelle Gagliardi (Švi) - Rita Grande (Ita) 7:6 (2), 6:1;

WTA GOLD COAST (170.000 USD), 1.kolo:

Francesca Schiavone (Ita) - Cristina Torrens Valero (Špa) 7:5, 2:1, predaja; Tathiana Garbin (Ita) - Tamarine Tanasugarn (Taj/5) 7:6 (6), 6:3; Chanelle Scheepers (JA) - Samantha Stosur (Aus) 6:4, 7:6 (13); Jelena Bovina (Rus/4) - Svetlana Kuznjecova (Rus) 7:5, 6:4; Maria Sanchez Lorenzo (Špa) - Ai Sugiyama (Jap/3) 7:6 (8:6), 3:6, 7:5

ATP ADELAIDE (380.000 USD), 1. kolo:

Adrian Voinea (Rum) -Oliver Rochus (Bel/7) 6:1, 4:6, 7:6 (7/4); Mariano Zabaleta (Arg/5) - Alexander Waske (Njem) 6:1, 6:4;Brian Vahaly (USA) - Adam Kennedy (Aus) 4:6, 6:2, 6:0; Alex Kim (USA) - Attila Savolt (Mađ) 2:6, 6:3, 6:3; Nikolaj Davidenko (Rus) - Irakli Labadze (Gru) 6:2, 7:6 (7:5)

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara