REZULTATI ATLETSKOG MITINGA ZLATNE LIGE U BERGENU

Rezultati atletskog mitinga Zlatne lige u Bergenu:L

disk, muški:

1. Virgilijus Alekna (Lit) 69.21 m

2. Gerd Kanter (Est) 67.15

3. Robert Fazekas (Mađ) 66.72

4. Mario Pestano (Špa) 65.98

5. Lars Riedel (Nje) 63.82

6. Michael Mollenbeck (Nje) 61.53

7. Vasiliy Kaptyukh (Blr) 60.86

8. Gjoran Sorli (Nor) 57.77

400 m, muški:

1. Timothy Benjamin (VB) 45.67

2. Jermaine Gonzales (Jam) 45.96

3. Otis Harris (SAD) 46.09

4. Patrick Dwyer (Aus) 46.38

5. Jimisola Laursen (Šve) 46.57

6. Marcus La Grange (JAR) 46.94

7. Quincy Douglas (Nor) 47.06

8. Morten Sand (Nor) 47.24

100 m prepone, žene:

1. Gail Devers (SAD) 12.56

2. Perdita Felicien (Kan) 12.66

3. Delloreen Ennis-London (Jam) 12.84

4. Jenny Kallur (Šve) 12.97

5. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 13.07

6. Angela Whyte (Kan) 13.11

7. Angela Atede (Nig) 13.21

8. Haidy Aron (Fra) 13.69

5,000 m, žene:

1. Elvan Abeylegesse (Tur) 14:24.68 (svjetski rekord)

2. Tirunesh Dibaba (Eti) 14:30.88

3. Ejegayehu Dibaba (Eti) 14:32.74

4. Sentayehu Ejigu (Eti) 14:35.18

5. Derartu Tulu (Eti) 14:46.51

6. Meseret Defar (Eti) 14:58.79

7. Sabrina Mockenhaupt (Nje) 15:03.47

8. Emilie Mondor (Kan) 15:09.99

100 m, žene:

1. Torri Edwards (SAD) 11.21

2. LaTasha Colander (SAD) 11.28

3. Natasha Mayers (St Vincent) 11.29

4. Kim Gevaert (Bel) 11.31

5. Inger Miller (SAD) 11.37

6. Muriel Hurtis (Fra) 11.38

7. Chryste Gaines (SAD) 11.47

8. Abiodun Oyepitan (VB) 11.49

5.000 m, muški:

1. John Kibowen (Ken) 13:01.94

2. Gebre-Egziabher Gebremarin (Eti) 13:02.28

3. Mulugeta Wendimu (Eti) 13:02.42

4. Dejene Berhanu (Eti) 13:03.19

5. Craig Mottram (Aus) 13:03.37

6. Abiyote Abate (Eti) 13:04.84

7. Ali Saidi Sief (Alž) 13:07.37

8. Boniface Kiprop (Uga) 13:07.56

400 m prepone, muški:

1. Felix Sanchez (Dom. Rep.) 48.54

2. Danny McFarlane (Jam) 48.92

3. Chris Rawlinson (VB) 48.99

4. Ian Weakley (Jam) 49.29

5. LaBronze Garrett (SAD) 49.56

6. Joey Woody (SAD) 49.62

7. Ockert Cilliers (JAR) 49.81

8. Dean Griffiths (Jam) 50.46

vis, žene:

1. Hestrie Cloete (JAR) 1.98

2. Tisha Waller (SAD) 1.96

3. BLANKA VLAŠIĆ (HRV) 1.96

4. Tia Hellebaut (Bel) 1.93

5. Inha Babakova (Ukr) 1.93

6. Monica Iagar (Rum) 1.93

7. Jelena Jelesina (Rus) 1.85

8. Anne Gerd Eieland (Nor) 1.80

200 m, muški:

1. Shawn Crawford (SAD) 20.31

2. Justin Gatlin (SAD) 20.39

3. Francis Obikwelu (Por) 20.46

4. Stephane Buckland (Mauricijus) 20.64

5. Vicente de Lima (Bra) 20.71

6. Bernard Williams (SAD) 20.71

7. John Capel (SAD) 20.79

8. Dominic Demeritte (Bah) 21.00

(Hina) xim yim

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara