Soldo: Ovaj bod važan nam je za vraćanje samopouzdanja

Totalsport

NIZOZEMSKI stručnjak na klupi bavarskog nogometnog giganta Bayern Münchena Louis van Gaal nije skrivao svoje razočaranje rezultatom u 8. bundesligaškom kolu.

Naime, Bayern je na Allianz Areni remizirao s Kölnom hrvatskog trenera Zvonimira Solde 0:0, što je bio tek jedan u nizu posrtanja Bavaraca ove sezone.

Tako Bayern nakon osam kola zauzima tek sedmo mjesto na ljestvici s 12 osvojenih bodova, čak osam manje od lidera Bayera iz Leverkusena.

"Jako sam nezadovoljan rezultatom. Uvijek je teško igrati nogomet protiv zida. Ali moram reći da nismo niti imali sreće. U drugom poluvremenu praktički nismo niti stvorili prilike", rekao je Van Gaal nakon utakmice.

Kölnu je ovojeni bod tek peti ovosezonski (četiri boda osvojio je u gostima), te se momčad nalazi na 16. mjestu na ljestvici. Nakon utakmice trener Zvonimir Soldo je rekao:

"Ovaj je bod jako važan za nas, za naš moral i samopouzdanje. Sada možemo u miru raditi dva tjedna. Mislim da smo zaslužili bod, makar je također sigurno da smo imali i potrebnu dozu sreće.

Njegova  je momčad protiv Bayerna imala tek 28% posjeda lopte, kao i samo jedan udarac u okvir suparničkog gola po isteku 90 minuta.