SP plivanje: Rezultati finala
Tekst se nastavlja ispod oglasa
REZULTATI finalnih utrka drugoga dana Svjetskog prvenstva u plivanju u Barceloni:
PLIVAČI:
50 m leptir:
1. Matt Welsh (Aus) 23.43 - svjetski rekord
2. Ian Crocker (SAD) 23.62
3. Jevgenij Korotičkin (Rus) 23.73
4. Geoffrey Huegill (Aus) 23.76
5. Roland Schoeman (JA) 23.79
Tekst se nastavlja ispod oglasa
6. Thomas Rupprath (Njem) 23.83
7. Mark Foster (VB) 23.86
8. Fernando Scherer (Bra) 23.96
100 m prsno:
1. Kosuke Kitajima (Jap) 59.78 - svjetski rekord
2. Brendan Hansen (SAD) 1:00.21
3. James Gibson (VB) 1:00.37
4. Ed Moses (SAD) 1:00.87
5. Morgan Knabe (Kan) 1:01.07
6. Domenico Fioravanti (Ita) 1:01.23
7. Darren Mew (VB) 1:01.36
8. Hugues Duboscq (Fra) 1:01.48
PLIVAČICE:
100 m leptir:
1. Jenny Thompson (SAD) 57.96
2. Otylia Jedrezejczak (Polj) 58.22
3. Martina Moravcova (Svk) 58.24
4. Alena Popčanka (Bje) 58.90
5. Yafei Zhou (Kin) 59.08
6. Anna-Karin Kammerling (Šve) 59.14
7. Yuko Nakanishi (Jap) 59.32
8. Natalie Coughlin (SAD) 59.63
200 m mješovito:
2. Alice Mills (Aus) 2:12.75
3. Yafei Zhou (Kin) 2:12.92
4. Hui Qi (Kin) 2:14.51
5. Maggie Bowen (SAD) 2:14.60
6. Agnes Kovacs (Mađ) 2:14.63
7. Nicoleta Beatrice Caslaru (Rum)2:14.65
8. Hanna Scherba (Bje) 2:16.70
PLIVAČI:
50 m leptir:
1. Matt Welsh (Aus) 23.43 - svjetski rekord
2. Ian Crocker (SAD) 23.62
3. Jevgenij Korotičkin (Rus) 23.73
4. Geoffrey Huegill (Aus) 23.76
5. Roland Schoeman (JA) 23.79
7. Mark Foster (VB) 23.86
8. Fernando Scherer (Bra) 23.96
100 m prsno:
1. Kosuke Kitajima (Jap) 59.78 - svjetski rekord
2. Brendan Hansen (SAD) 1:00.21
3. James Gibson (VB) 1:00.37
4. Ed Moses (SAD) 1:00.87
Tekst se nastavlja ispod oglasa
5. Morgan Knabe (Kan) 1:01.07
6. Domenico Fioravanti (Ita) 1:01.23
7. Darren Mew (VB) 1:01.36
8. Hugues Duboscq (Fra) 1:01.48
PLIVAČICE:
100 m leptir:
1. Jenny Thompson (SAD) 57.96
2. Otylia Jedrezejczak (Polj) 58.22
Tekst se nastavlja ispod oglasa
3. Martina Moravcova (Svk) 58.24
4. Alena Popčanka (Bje) 58.90
5. Yafei Zhou (Kin) 59.08
6. Anna-Karin Kammerling (Šve) 59.14
7. Yuko Nakanishi (Jap) 59.32
8. Natalie Coughlin (SAD) 59.63
200 m mješovito:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Jana Kločkova (Ukr) 2:10.752. Alice Mills (Aus) 2:12.75
3. Yafei Zhou (Kin) 2:12.92
4. Hui Qi (Kin) 2:14.51
5. Maggie Bowen (SAD) 2:14.60
6. Agnes Kovacs (Mađ) 2:14.63
7. Nicoleta Beatrice Caslaru (Rum)2:14.65
8. Hanna Scherba (Bje) 2:16.70
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati