SP u Montrealu (plivanje): Rezultati polufinala

Rezultati plivačkih polufinala na SP u Montrealu:

200m prsno, žene -

1. Leisel Jones (Aus) 2:25.30 Q

2. Anne Poleska (Nje) 2:26.22 Q

3. Mirna Jukić (Aut) 2:26.85 Q

4. Tara Kirk (SAD) 2:27.31 Q

5. Megumi Taneda (Jap) 2:27.70 Q

6. Katarzyna Dulian (Polj) 2:27.96 Q

7. Suzaan van Biljon (JAR) 2:28.09 Q

8. Kristen Caverly (SAD) 2:28.82 Q

9. Chiara Boggiatto (Ita) 2:28.87

10. Tamaryn Laubscher (JAR) 2:28.90

11. Sara Perez (Špa) 2:29.56

12. Nanaka Tamura (Jap) 2:29.68

13. Ekaterina Kormacheva (Rus) 2:30.23

14. Diana Gomes (Por) 2:30.29

15. Jung Seul-Ki (J. Kor) 2:30.33

16. Christin Petelski (Kan) 2:31.18

200m leđno, muški -

1. Aaron Peirsol (SAD) 1:56.60 Q

2. Markus Rogan (Aut) 1:57.16 Q

3. Razvan Florea (Rum) 1:58.03 Q

4. Ryan Lochte (SAD) 1:58.17 Q

5. Arkady Vyatchanin (Rus) 1:58.60 Q

6. Tomomi Morita (Jap) 1:58.70 Q

7. Gordan Kožulj (Hrv) 1:58.74 Q

8. Takashi Nakano (Jap) 1:58.91 Q

9. Gregor Tait (VB) 1:58.97

10. Blaž Medvešek (Slo) 1:59.10

11. James Goddard (VB) 1:59.16

12. Simon Dufour (Fra) 2:00.08

13. Steffen Driesen (Nje) 2:00.88

14. Derya Buyukuncu (Tur) 2:01.58

14. Yoav Gath (Izr) 2:01.58

16. Patrick Murphy (Aus) 2:03.15

100m slobodno, žene -

1. Jodie Henry (Aus) 54.52 Q

2. Marleen Veldhuis (Niz) 54.54 Q

3. Amanda Weir (SAD) 54.61 Q

4. Natalie Coughlin (SAD) 54.65 Q

5. Malia Metella (Fra) 54.93 Q

6. Daniela Goetz (Nje) 54.98 Q

7. Nery-Mantey Niangkouara (Grč) 55.07 Q

8. Alice Mills (Aus) 55.13 Q

9. Hanna-Maria Seppaelae (Fin) 55.32

10. Federica Pellegrini (Ita) 55.37

11. Josefin Lillhage (Šve) 55.61

12. Therese Alshammar (Šve) 55.64

13. Chantal Groot (Niz) 55.78

14. Jana Kolukanova (Est) 55.81

15. Alison Fitch (NZL) 56.22

16. Norie Urabe (Jap) 56.53



200m prsno, muški -

1. Brendan Hansen (SAD) 2:10.23 Q

2. Mike Brown (Kan) 2:11.26 Q

3. Genki Imamura (Jap) 2:11.77 Q

4. Jim Piper (Aus) 2:12.17 Q

5. Grigori Falko (Rus) 2:12.20 Q

6. Slawomir Kuczko (Polj) 2:12.34 Q

7. Loris Facci (Ita) 2:12.43 Q

8. Vladislav Polyakov (Kaz) 2:12.50 Q

9. Scott Usher (SAD) 2:13.03

10. Dimitri Komornikov (Rus) 2:13.56

11. Daisuke Kimura (Jap) 2:14.00

12. Valeriy Dymo (Ukr) 2:14.02

13. Brenton Rickard (Aus) 2:14.68

14. Igor Borysik (Ukr) 2:14.94

15. Jakob Sveinsson (Isl) 2:15.61

16. Yevgeniy Ryzhkov (Kaz) 2:15.80

(Hina) ximl yiml

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara