SP u plivanju: Rezultati finala

REZULTATI finalnih natjecanja na Svjetskom plivačkom prvenstvu u malim bazenima:

muški, 400m mješovito:

1. Oussama Mellouli (Tun) 4:07.02

2. Robin Francis (VB) 4:08.06

3. Eric Shanteau (SAD) 4:08.94

4. Wu Peng (Kina) 4:09.89

5. Adam Lucas (Aus) 4:10.45

6. Lucas Salatta (Bra) 4:10.80

7. Mihail Aleksandrov (Bug) 4:12.50

8. Hidemasa Sano (Jap) 4:12.86

muški, 100m leđno:

1. Aaron Peirsol (SAD) 50.72

2. Matthew Welsh (Aus) 51.04

3. Thomas Rupprath (Nje) 51.20

4. Peter Marshal (SAD) 52.09

5. Arkadij Vjatčanin (Rus) 52.50

6. Stev Theloke (Nje) 52.77

7. Ryan Pini (Papua Nova Gvineja) 52.94

8. Aschwin Wildeboer (Špa) 53.50

žene, 50m prsno:

1. Brooke Hanson (Aus) 30.20

2. Jade Edmistone (Aus) 30.21

3. Tara Kirk (SAD) 30.61

4. Amanda Beard (SAD) 30.77

5. Luo Xuejuan (Kina) 31.15

6. Simone Weiler (Nje) 31.31

7. Lisa Blackburn (Kan) 31.94

8. Mirna Jukić (Aut) 31.96

muški, 100m prsno:

1. Brendan Hansen (SAD) 58.45

2. Brenton Rickard (Aus) 58.64

3. Vladislav Poljakov (Kaz) 59.07

4. Eduardo Fischer (Bra) 59.53

5. Mihail Aleksandrov (Bug) 59.83

6. Mark Riley (Aus) 1:00.08

7. Henrique Barbosa (Bra) 1:00.33

Aleksander Hetland (Nor) diskvalificiran

Tekst se nastavlja ispod oglasa
muški, 100m leptir:

1. Ian Crocker (SAD) 50.18

2. James Hickman (VB) 51.13

3. Peter Mankoč (Slo) 51.66

4. Nikolaj Skvortsov (Rus) 51.68

5. Kaio Marcio Almeida (Bra) 51.80

6. Andrew Richards (Aus) 51.91

7. Evgenij Korotiškin (Rus) 52.08

8. Benjamin Michaelson (SAD) 52.46

žene, 100m leđno:

1. Haley Cope (SAD) 59.03

2. Gao Chang (Kina) 59.61

3. Sophie Eddington (Aus) 59.64

4. Margaret Hoelzer (SAD) 1:00.06

5. Tayliah Zimmer (Aus) 1:00.11

6. Erin Gammel (Kan) 1:00.24

7. Zhan Shu (Kina) 1:00.57

8. Elizabeth Coster (NZL) 1:01.89

žene, 800m slobodno:

1. Sachiko Yamada (Jap) 8:18.21

2. Kate Ziegler (SAD) 8:20.55

3. Melissa Gorman (Aus) 8:25.38

4. Sarah Paton (Aus) 8:26.35

5. Lotte Friis (Dan) 8:27.18

6. Cassandra Patten (VB) 8:28.73

7. Tanya Hunks (Kan) 8:33.23

8. Kristel Kobrich (Čile) 8:34.59

muški, štafeta 4x200m slobodno:

1. SAD 7:03.71

2. Australija 7:03.78

3. Brazil 7:06.64

4. Rusija 7:11.18

5. N. Zeland 7:18.70

6. JAR 7:18.94

7. Kina 7:20.47

8. Alžir 7:23.30



Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara