Vlašić treća sa 1,99

HRVATSKA skakačica uvis Blanka Vlašić osvojila je treće mjesto na mitingu "Zlatne lige" u Parizu preskočivši 1,99 metara.

Istu visinu preskočile su i pobjednica Hestrie Cloete iz Južne Afrike, te drugoplasirana Ukrajinka Viktorija Stjopina, ali iz manjeg broja pokušaja.

Cloete je i s trećom uzastopnom pobjedom na mitinzima "Zlatne lige" ostala u igri za "jack-pot" zajedno s još četvero atletičara. Priliku az osvajanje "jack-pota" imaju još i Felix Sanchez iz Dominikanske Republike na 400 metara s preponama, Litvanac Virgilius Alekna u bacanju diska, švedski troskokaš Christian Olsson, te Tonique Williams, trkačica na 400 metara s Bahama.

REZULTATI, ATLETIČARI:

100 m

1. Francis Obikwelu (Por) 10.06

2. Maurice Greene (SAD) 10.14

3. Aziz Zakari (Gan) 10.14

110m prepone

1. Allen Johnson (SAD) 13.07

2. Terrence Trammell (SAD) 13.37

3. Ron Bramlett (SAD) 13.46

200 m

1. Francis Obikwelu (Por) 20.12

2. Joshua J. Johnson (SAD) 20.28

3. Frankie Fredericks (Nam) 20.35

400m:

1. Leslie Djhone (Fra) 44.99

2. Alleyne Francique (Grn) 45.22

3. Lewis Banda (Zim) 45.39

400m prepone

1. Felix Sanchez (Dom R.) 47.99

2. Naman Keita (Fra) 48.17

3. Dai Tamesue (Jap) 48.60

800 m

1. William Yiampoy (Ken) 1:45.03

2. Florent Lacasse (Fra) 1:45.70

3. Michael Rotich (Fra) 1:45.71

1500 m

1. Bernard Lagat (Ken) 3:29.21

2. Timothey Kiptanui (Ken) 3:30.04

3. Cornelius Chirchir (Ken) 3:30.60

3000 m zapreke

1. Ezekiel Kemboi (Ken) 8:11.03

2. Julius Nyamu (Ken) 8:11.29

3. David Chemweno (Ken) 8:11.44

troskok

1. Christian Olsson (Šve) 17,41 m

2. Jadel Gregorio (Bra) 17,37

3. Karl Taillepierre (Fra) 17,13

motka

Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Alexander Averbukh (Izr) 5,75 m

2. Tim Lobinger (Njem) 5,75

3. Derek Miles (SAD) 5,75

disk

1. Virgilijus Alekna (Lit) 70.21 m

2. Aleksander Tammert (Est) 65.69

3. Frantz Kruger (JA) 65.35



ATLETIČARKE

100 m

1. Christine Arron (Fra) 11.10

2. Debbie Ferguson (Bah) 11.11

3. Ivet Lalova (Bug) 11.13

100m prepone

1. Perdita Felicien (Kan) 12.60

2. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 12.78

3. Jenny Adams (SAD) 12.84

200m

1. Muna Lee (SAD) 22.49

2. Debbie Ferguson (Bah) 22.74

3. Ivet Lalova (Bug) 22.76

400m

1. Tonique Williams-Darling (Bah) 49.15

2. Ionela Tirlea-Manolache (Rum) 50.48

3. Christine Amertil (Bah) 50.58

1500m

1. Judit Varga (Mađ) 4:03.92

2. Hayley Tullett (VB) 4:04.24

3. Nuria Fernandez (Špa) 4:04.34

3000m

1. Isabella Ochichi (Ken) 8:31.32

2. Alice Timbilili (Ken) 8:42.01

3. Sally Barsosio (Ken) 8:43.62

vis

1. Hestrie Cloete (JA) 1,99 m

2. Viktorija Stjopina (Ukr) 1,99

3. BLANKA VLAŠIĆ (HRV) 1,99

kladivo:

1. Yipsi Moreno (Kub) 72.43 m

2. Manuela Montebrun (Fra) 71.14

3. Betty Heidler (Njem) 70.06

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara