Zadar došao do treće pobjede u ULEB kupu

Zadar došao do treće pobjede u ULEB kupu

UU SUSRETU 5. kola C skupine ULEB kupa košarkaši Zadra su u svojim Jazinama svladali belgijski Telindus Oostende sa 81:64 (34:33).

Hrvatski predstavnik je tek u posljednjoj četvrtini slomio otpor Belgijanaca. najbolji pojedinci kod Zadrana su bili Jakov Vladović (20), Marko Banić (18) i Julius Johnson (12), dok su goste predvodili Tony Dorsey (17) i Jason Gardner (15).

Zadranima je ovo treća pobjeda u skupini, u kojoj imaju i dva poraza.

U istoj skupini košarkaši francuskog Cholet Basketa su u svojoj dvorani svladali nizozemski MPC Capitals sa 79:67 (45:31).

Rezultati susreta petog kola košarkaškog ULEB Kupa i poredak po skupinama:


SKUPINA A:

Budućnost - PAOK Solun 104:98
Debrecen - BCM Gravelines 66:70

Ljestvica:

1. Alba Berlin 4 4 0 366:335 8
3. PAOK Solun 5 3 2 426:410 8
2. Budućnost 5 3 2 422:449 8
4. BCM Gravelines 5 2 3 419:414 7
5. Spirou Charleroi 4 2 2 332:313 6
6. Debreceni 5 0 5 381:425 5


SKUPINA B:

RheinEnergie Koeln - Ventspils 81:87
EiffelTowers - Hemofarm Vršac 63:92
BC Liege - Sarthe Le Mans 73:80

Ljestvica:

1. Ventspils 5 5 0 482:366 10
2. Hemofarm 5 3 2 446:395 8
3. RheinEnergie 5 3 2 407:388 8
4. Le Mans 5 3 2 382:378 8
5. BC Liege 5 1 4 381:439 6
6. EiffelTowers 5 0 5 322:454 5


SKUPINA C:

Gran Canaria - Maroussi 78:72
ZADAR - Telindus Oostende 81:64
Cholet - MPC Capitals 79:67

Ljestvica:

1. Gran Canaria 5 3 2 381:345 8
2. ZADAR 5 3 2 386:360 8
3. Cholet 5 3 2 362:366 8
4. Maroussi 5 2 3 397:364 7
5. Oostende 5 2 3 376:418 7
6. MPC Capitals 5 2 3 351:400 7


SKUPINA D:

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Lukoil Sofija - Turk Telekom 97:78
Aris Solun - Dinamo Moskva 80:95
Cantu - Reflex 77:90

Ljestvica:

1. Reflex 5 4 1 427:404 9
2. Lukoil Sofija 5 4 1 449:430 9
3. Aris Solun 5 3 2 444:393 8
4. Dinamo Moskva 5 3 2 411:385 8
5. Cantu 5 1 4 397:443 6
6. Turk Telekom 5 0 5 376:449 5


SKUPINA E:

Hapoel Jeruzalem - Elan Chalon 83:82
Ovarense - Corimec Varese 60:70

Ljestvica:

1. Corimec Varese 5 4 1 393:374 9
2. Elan Chalon 5 3 2 390:369 8
3. Hapoel Jeruzalem 5 3 2 385:369 8
4. Pamesa Valencia 4 3 1 287:262 7
5. Queluz Sintra 4 1 3 291:330 5
6. Ovarense 5 0 5 343:385 5


SKUPINA F:

Darušafaka Istanbul - Bamberg 85:82
Pivovarna Laško - Joventut 79:88
Superfund Kapfenberg - Makedonikos 48:68

Ljestvica:

1. Makedonikos 5 5 0 383:328 10
2. Joventut 5 3 2 411:380 8
3. Darušafaka 5 3 2 367:377 8
4. Bamberg 5 2 3 368:351 7
5. Pivovarna Laško 5 2 3 389:377 7
6. Superf. Kapfenberg 5 0 5 267:372 5


SKUPINA G:

Telekom Bonn - Slask Vroclav 97:65
Crvena zvezda - Lietuvos Rytas 89:85
Pompea Napulj - Benfica Lisabon 87:82

Ljestvica:

1. Lietuvos Rytas 5 4 1 415:339 9
2. Crvena zvezda 5 3 2 440:400 8
3. Telekom Bonn 5 3 2 407:399 8
4. Slask Vroclav 5 3 2 396:420 8
5. Pompea Napulj 5 2 3 402:427 7
6. Benfica Lisabon 5 0 5 351:426 5

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara