Zahora zabio dva komada i preuzeo čelno mjesto strijelaca Slovenske lige

DARIO ZAHORA postigao je dva gola, a njegov Interblock slavio je protiv Rudara 2:1 u 13. kolu slovenskog nogometnog prvenstva. Ujedno je Zahora preuzeo prvo mjesto na ljestvici strijelaca.

U obračuna dva najbolja golgetera Slovenske nogometne lige hrvatski nogometaš je nadmašio Edina Junuzoviča, pa nakon 13. utakmica sam drži vrh najraspoloženijih napadača.

Na listu strijelaca upisao se i napadač Rudara, koji sada ima devet pogodaka, jedan manje od Zahore.

U 32. minuti Zahora je postigao jedini pogodak u prvom dijelu utakmice, a nakon tri minute nastavka još se jednom upisao na listu strijelaca. Konačnih 2-1 Juzunovič je postavio u 72. minuti dvoboja.

Interblocku je ovo peta pobjeda u 13. susretu.