Vlasnik kafića u Zagrebu traži pomoć. Netko mu je ukrao stolove i stolice s terase

Screenshot: Nadzorna kamera

Vlasnik zagrebačkog Occulto Bara na Vrbanima javio nam se i rekao da su mu tijekom noći ukradeni stol i stolice s terase lokala.

Zamolio je građane za pomoć. Na snimkama nadzorne kamere vidi se kako nepoznati muškarac drugome dodaje stol i stolice.

 

Kako navodi, krađa se dogodila oko 2:20 u noći na 14. svibnja u Kutnjačkom putu 14.

Ako imate informacije o krađi ili ste nešto vidjeli, vlasnik moli da javite policiji.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.