Ako imate ovih 15 fotki, vi ste poprilično iritantna osoba na Instagramu

Ako imate ovih 15 fotki, vi ste poprilično iritantna osoba na Instagramu
Foto: Instagram

STRAHUJETE kakvu sliku o vama imaju vaši pratitelji na Instagramu? Misle li da ste zanimljiva osoba koja vodi dinamičan život ili ste jedan običan instašupak? 

Provjerite popis 15 vrsta fotografija koje prema pisanju BuzzFeeda objavljuju instašupci i iskreno si priznajte ako ispadne da jeste.

1. Pripremili ste si raskošan obrok samo zato da ga možete fotografirati.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Emily Ratajkowski (@emrata)

2. Objavili ste selfie nakon seksa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Couple by 9GAG (@couple)

3. Kad god netko kaže da će vas fotkati, vi iste sekunde zauzmete pozu u kojoj izgledate najbolje.

4. U teretanu idete samo zbog selfieja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Kevin Hart (@kevinhart4real)

5. Ne samo da objavljujete "duboke" citate iz knjiga nego ih lijepite na lijepe fotografije i provlačite kroz "ukusne" filtre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Kate Hudson (@katehudson)

6. Na svom profilu imate fotografiju svojih nogu koje nalikuju na hrenovke.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Kendall (@kendalljenner)

7. Naravno, tu su i fotke zalazaka sunca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Lauren Conrad (@laurenconrad)

8. Kao i krila aviona kad god se nađete u njemu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Niall Horan (@niallhoran)

9. Jedva čekate neko putovanje jer znate da ćete moći objaviti fotografiju sa Starbucksovom šalicom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Starbucks Coffee ☕ (@starbucks)

10. Otkako ste vidjeli da svi po Instagramu imaju fotografije s avokadom, i vi ga jedete. Ako ga već ne jedete, samo ga fotografirate.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

11. Radni stol vam je uredan ne zato što ste zaista uredni nego zbog fotki koje objavljujete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Martha Stewart (@marthastewart)

12. Prestali ste objavljivati fotografije bilo kakve hrane, za vas sad u obzir dolazi samo zdrava hrana.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Khloé (@khloekardashian)

13. Obožavate svoje šalice s motivacijskim porukama i želite da to svi znaju.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Britney Spears (@britneyspears)

14. Svi moraju znati koliko ste produktivni i zaposleni pa s njima dijelite i stranice svog rokovnika.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli kikki.K (@kikki.k)

15. I na kraju, potpuno neoriginalno, imate i ovakvu fotografiju s partnerom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli MURAD OSMANN (@muradosmann)

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara