Baby Lasagna: Ako promašim koš, idem na Eurosong. Fanovi: Je li pogodio? Ne vidi se
GLAZBENIK Marko Purišić, poznatiji kao Baby Lasagna, ponovno je uzburkao duhove među obožavateljima Eurosonga. Nakon što je prije dvije godine osvojio drugo mjesto s pjesmom "Rim tim tagi dim" i prošle godine nastupio u revijalnom dijelu s Käärijom, mnogi su se nadali njegovu sudjelovanju i ove godine. Iako se to nije dogodilo, nedavnom je objavom na društvenim mrežama dao naslutiti da povratak na eurovizijsku pozornicu, ovoga puta u Bugarskoj, ipak nije isključen.
"Ako promašim, idem"
Purišić je na svojem TikTok profilu objavio video koji je izazvao euforiju. U njemu se našalio kako će se, ako promaši koš, prijaviti na Eurosong sljedeće godine. Na snimci je loptu uspješno ubacio u koš, čime je, barem zasad, odgodio svoj povratak.
"Molio sam se za promašaj"
Njegova objava potaknula je lavinu komentara obožavatelja koji priželjkuju da se ponovno natječe. "Molio sam se za promašaj", "Molim te, vrati se, ti si pravi broj jedan" i "Eurosong je dosadan bez tebe" samo su neke od poruka. Drugi su se pak našalili na njegov račun: "Fulao si!!!! Svi smo vidjeli!!!! Čekamo te 2027.", dok su neki predložili: "Dovedi i Kääriju i Joosta".