Briljantni City i Liverpool nastavili lov na Chelsea, Jelavić promašio jedanaesterac

MANCHESTER CITY s 5:0 razbio je Fulham u utakmici 31. kola Premierlige.

Yaya Toure postigao je hat-trick. Prva dva gola je postigao iz jedanaesterca, a treći na asistenciju Nasrija. Do kraja susreta goste su dokrajčili Fernandinho i Demichelis. City ima šest bodova manje od vodećeg Chelseaja, ali i tri utakmice manje.

Uvjerljiv je bio i Liverpool koji je sa 6:3 slavio na gostovanju u Cardiffu i tako zadržao drugo mjesto. Gubio je Liverpool dva puta golovima Mutcha i Campbella, ali se uspio vratiti preko Suareza i Škrtela. Isti dvojac je početkom drugog poluvremena postigao golove za 4:2, a do kraja susreta se u strijelce upisao Sturridge, te je Suarez postigao svoj treći gol.

Hull je s 2:0 pobijedio WBA. Nikica Jelavić nije realizirao jedanaesterac za Hull u 31 minuti, no odbijanac je u mrežu pospremio Rosenior. Sedam minuta kasnije je Long postavio konačan rezultat.

Newcastle je golom Cissea u 94. minuti srušio Crystal Palace, dok je Norwich s 2:0 bio bolji od Sunderlanda.

Podsjetimo, u prvoj današnjoj utakmici Chelsea je ponizio Arsenal sa 6:0.