Novi poraz Milana: Parma u fantastičnoj utakmici šokirala San Siro

FANTASTIČNU utakmicu odigrali su Milan i Parma u 28. kolu Serie A. Parma je slavila s 4:2.

Već u petoj minuti vratar Milana Abbiati je napravio jedanaesterac i zaradio crveni karton, a Cassano je s bijele točke pogodio za vodstvo Parme. Isti igrač je udvostručio prednost gostiju.

Milan je smanjio u 57. preko Ramija, a zatim je Balotelli izjednačio iz jedanaesterca. Ipak, samo dvije minute kasnije je Amauri vratio prednost Parmi, a konačan rezultat postavio je Biabiany u sudačkoj nadoknadi. Milan u posljednjih pet utakmica ima samo jednu pobjedu uz četiri poraza.

Lazio je na gostovanju kod Cagliarija slavio s 2:0. Lulić je doveo Rimljane u vodstvo, a za potvrdu pobjede pogodio je Keita.

Sassuolo je u derbiju začelja s 3:1 pobijedio Cataniju, dok je Livorno s 2:1 bio bolji od Bologne. Atalanta je deklasirala Sampdoriju 3:0, a hrvatski nogometaš Marko Livaja nije ulazio u igru.