Real Madrid rutinskim slavljem nad Deportivom zadržao vrh Primere

REAL MADRID je tjedan dana nakon debakla na Vicente Calderonu upisao novu pobjedu u španjolskom nogometnom prvenstvu. Na svom Bernabeuu Kraljevi su u 23. kolu Primere svladali Deportivo s 2:0 i zadržali vrh poretka i nakon ovog kola.

Goste iz La Corune načeo je Isco u 22. minuti, nakon duge akcije Španjolac je lijepo pogodio sa 16 metara., a posao je dovršio Benzema golom u 73. minuti, francuski napadač je mirno prebacio vratara kad je izašao sam pred njega.

Real je tako i bez nekolicine prvotimaca upisao 19. pobjedu u Primeri i može se početi pripremati za okršaj sa Schalkeom u osmini finala Lige prvaka, koji je na rasporedu u srijedu.

U kasnije igranim susretima, Sevilla je doma s 3:0 razbila Cordobu, dok su Bilbao i Granada igrali 0:0.