Southamptonu bod u Sunderlandu: Lovren zabio sjajan gol, pa se ozlijedio!

DEJAN LOVREN zabio je novi gol za Southampton na gostovanju kod Sunderlanda u 22. kolu engleske Premierlige. Utakmica je završila 2:2.

"Sveci" su poveli već u 4. minuti golom Rodrigueza, a u 31. minuti hrvatski branič povisio je na 0:2 nakon kornera i neobičnog voleja sa desetak metara. Drugi mu je to pogodak otkako je ljetos iz Lyona preselio na "Otok".

Samo minutu kasnije Fabio Borini je smanjio zaostatak domaćih, a u 71. je Johnson izjednačio na 2:2. Do kraja susreta Lovren se ozlijedio, igru je napustio u 88. minuti, a prvi izvještaji govore da će izvan terena biti mjesec dana.

Southamtpon je sada deveti, dok je Sunderland ostao na 18. poziciji.

Index sport zbog vas je i na Facebooku. Imamo više od 141 milijun razloga da i dalje budemo odgovorni i beskompromisni. Slobodno kritizirajte i hvalite, ali prije svega - podijelite s nama ono što smatrate bitnim, jer ništa nas ne pokreće bolje od velikih vijesti. Čekamo vas na našoj Facebook stranici.