Bilić s igračem više kiksao u debiju u S. Arabiji protiv najslabije momčadi lige

SLAVEN BILIĆ neće po dobrome pamtiti debi na klupi Al-Ittihada u Saudijskoj Arabiji.

Njegova momčad bila je veliki favorit u susretu protiv Ohoda jer je napokon trebala prekinuti crni niz u koji je upala od početka prvenstva. Al-Ittihad, najbogatiji saudijski klub bio je do ove utakmice bez pobjede u prvih pet kola, a tu seriju produžio je za još jednu utakmicu budući da je danas odigrao samo 1:1.

Bilićevi igrači imali su od 53. minute čovjeka više nakon što je gostujući igrač dobio dva žuta kartona u samo sedam minuta, no Ohod je u 68. minuti iznenađujuće poveo golom Ribamara. Ipak, Al-Ittihad je četiri minute kasnije izjednačio, ali do kraja susreta nije uspio potpuno preokrenuti rezultat, iako se igralo čak sedam minuta sudačke nadoknade.

Tako je Bilićeva momčad i dalje posljednja, 16. na tablici sa samo dva boda. Vodeći je Al Nassr s maksimalnih 18 bodova, a slijede Al-Ahli i Al-Hilal. Podsjetimo, Bilić je krajem prošlog mjeseca potpisao ugovor s klubom iz Jeddaha težak tri milijuna eura po sezoni, a to mu je prvi posao nakon što je prije godinu dana dobio otkaz u West Hamu. Na isti način je završio avanturu u Lokomotivu iz Moskve i Bešiktašu.