NBA

Boban dva puta opalio bananu Howardu bez skakanja pa tricom digao klupu Mavsa na noge

BOBAN MARJANOVIĆ ponovno je pokazao da nije samo zabavan i zanimljiv čovjek izvan terena, već i da posjeduje veliko košarkaško znanje.

Odigrao je sjajnu partiju u pobjedi njegovog Dallasa nad Lakersima (108:104) gdje je u 23 minute utrpao 17 poena uz 13 skokova i dvije blokade.

Obje banane su stigle u jednom napadu, Dwight Howard dobio je loptu pod košem, a srpski centar visok 224 centimetara dva puta ga je zalijepio bez skakanja nakon čega se i Howard nasmijao.

Potez utakmice ipak je napravio u zadnjoj četvrtini kada je ostao sam na trici i mirno pogodio šut. Boban nije poznat po šutu, ali posljednjih mjeseci naporno radi na tom segmentu igre, a to je istaknuo i trener Dallasa Rick Carlisle. Nakon trice klupa Mavsa je euforično proslavila Bobanov šut.