VAR

Budimir zabio iz poklonjenog penala, VAR nije reagirao. Pogledajte veliku grešku suca

MALLORCA je svladala Celtu u sklopu 33. kola La Lige s visokih 5:1, a dva pogotka postigao je hrvatski igrač Ante Budimir.

Ipak, prvi od ta dva gola izazvao je velike kontroverze. Već u 6. minuti dosuđen je jedanaesterac za Mallorcu nakon što je Rodriguez pao u kaznenom prostoru. Glavni sudac utakmice pogriješio je jer nikakvog kontakta nije bilo, ali nevjerojatno je da suci iz VAR sobe nisu signalizirali pogrešku te je Celta jako oštećena.

Za Mallorcu su do poluvremena zabijali još Cucho i Pozo te time riješili utakmicu. Peti gol postigao je Sevilla, a za Celtu je precizan bio Aspas s bijele točke.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava video ne možemo prikazati u ovom članku, no možete ga pogledati OVDJE