Čudesni Kramarić zabio sedmi gol u nizu

ANDREJ KRAMARIĆ nastavlja čudesnu seriju. Hrvatski napadač zabio je i u sedmoj uzastopnoj utakmici za svoj Hoffenheim. Ovog puta u remiju 1:1 protiv Schalkea u 13. kolu Bundeslige.

Krama je pogodio s bijele točke u 59. minuti za prednost svoje momčadi. Njegova nevjerojatna serija od sedam golova u 24 dana krenula je 7. studenog u Ligi prvaka protiv Lyona (2:2). Potom je pogodio i protiv Augsburga (2:1). Uslijedila je reprezentativna pauza, a to je iskoristio tako što je pogodio u velikoj pobjedi nad Španjolskom (3:2) i porazu kod Engleske (2:1).

Po povratku u klub pogodio je u remiju s Herthom (3:3) te u porazu od Šahtara (2:3) u Ligi prvaka, a sada je niz nastavio i sa Schalkeom.

Također, to je Kramarićev deveti gol ukupno ove sezone u 16 utakmica, a upisao je i dvije asistencije.

Schalke je izjednačio u 74. minuti također iz penala, koji je u gol pretvorio Nabil Bentaleb i postavio konačni rezultat. To je drugi uzastopni remi Hoffenheima, ukupno treći ove sezone, dok je Schalke ostao pri dnu ljestvice.