Englezi peticom ispratili Čehe s Wembleyja, hat-trick Sterlinga

ENGLESKA je razbila Češku 5:0 na startu kvalifikacija za Euro 2020., a sigurna je bila i Francuska kod Moldavije - 4:1.

Polufinalisti SP-a Englezi startali su uvjerljivom pobjedom svladavši na Wembleyju Češku 5:0 uz hat-trick Raheema Sterlinga, dok su se upisali i Harry Kane iz penala te Kalas autogolom u 84. minuti.

Francuzi su već u prvom dijelu pogocima Griezmanna, Varanea i Girouda došli do velike prednosti protiv slabih Moldavaca, Mbappé je u nastavku povećao na 4:0, a Moldavci su potom postigli počasni gol.

U ovoj skupini Turci su slavili 2:0 kod Albanije golovima Yilmaza i Calhanoglua s ruba šesnaesterca.