EP BOKS - REZULTATI
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati četvrtfinalnih borbi na Europskom prvenstvu u boksu, što se održava u Puli:L
KATEGORIJA DO 54 kg:
Aghas Mammadov (Aze) - Ali Hallab (Fra) 28:40
Adrzej Liczik (Polj) - Andreas Propp (Njem) 37:27
Waldemar Cucereanu (Rum) - Gennadi Kovalev (Rus) 30:46
Detelin Dalakliev (Bug) - Maksim Tretjak (Ukr) 31:28
Tekst se nastavlja ispod oglasa
KATEGORIJA DO 57 KG:
Mikhail Bernadski (Blr) - Jussi Koivula (Fina) pobjeda Bjelorusa prekidom u 3. rundi
Marisu Narkvicius (Lit) - Kedhafi Djelkhir (Fra) pobjeda Francuza prekidom u 2. rundi
Viorel Simion (Rum) - Vitali Taiberd (Njem) 41:65
Konstantin Kupatadze (Gru) - Krysztof Szot (Polj) pobjeda Gruzijca prekidom u 3. rundi
KATEGORIJA DO 69 KG:
Rolandas Jasevicius (Lit) - Oleksandr Bokalo (Ukr) 57:28
Xavier Noel (Fra) - Dorel Simion (Rum) 45:28
Philip Li Greco (Ita) - Ruslan Khairov (Aze) pobjeda Khairova prekidom u 3. rundi
Malkhaz Berkatsashvili (Gru) - Oleg Saitov (Rus) pobjeda Rusa prekidom u 2. rundi
KATEGORIJA DO 75 KG:
Nikola Sjekloča (SCG) - Andy Lee (Irs) 20:28
Javid Taghiev (Aze) - Dimitri Serdjoek (Niz) 30:7
Tomas Adamek (Češ) - Lukas Wwilaschek (Njem) 31:36
KATEGORIJA 91+ KG:
Esmir Kukić (BiH) - Jaroslav Jakstso (Lit) 25:44
Sergei Rozhnov (Bug) - Mariusz Wach (Polj) 33:25
Nikola Vujasinović (Švi) - Aleksandre Povetkin (Rus) pobjeda Rusa prekidom u 3. rundi
Roberto Cammarelle (Ita) - David Price (Eng) 42:22
(Hina) xdl ydl
KATEGORIJA DO 54 kg:
Aghas Mammadov (Aze) - Ali Hallab (Fra) 28:40
Adrzej Liczik (Polj) - Andreas Propp (Njem) 37:27
Waldemar Cucereanu (Rum) - Gennadi Kovalev (Rus) 30:46
Detelin Dalakliev (Bug) - Maksim Tretjak (Ukr) 31:28
Mikhail Bernadski (Blr) - Jussi Koivula (Fina) pobjeda Bjelorusa prekidom u 3. rundi
Marisu Narkvicius (Lit) - Kedhafi Djelkhir (Fra) pobjeda Francuza prekidom u 2. rundi
Viorel Simion (Rum) - Vitali Taiberd (Njem) 41:65
Konstantin Kupatadze (Gru) - Krysztof Szot (Polj) pobjeda Gruzijca prekidom u 3. rundi
KATEGORIJA DO 69 KG:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rolandas Jasevicius (Lit) - Oleksandr Bokalo (Ukr) 57:28
Xavier Noel (Fra) - Dorel Simion (Rum) 45:28
Philip Li Greco (Ita) - Ruslan Khairov (Aze) pobjeda Khairova prekidom u 3. rundi
Malkhaz Berkatsashvili (Gru) - Oleg Saitov (Rus) pobjeda Rusa prekidom u 2. rundi
KATEGORIJA DO 75 KG:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Gaidarbek Gaidarbkov (Rus) - Marian Simioni (Rum) pobjeda Rusa prekidom u 3. rundiNikola Sjekloča (SCG) - Andy Lee (Irs) 20:28
Javid Taghiev (Aze) - Dimitri Serdjoek (Niz) 30:7
Tomas Adamek (Češ) - Lukas Wwilaschek (Njem) 31:36
KATEGORIJA 91+ KG:
Esmir Kukić (BiH) - Jaroslav Jakstso (Lit) 25:44
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Sergei Rozhnov (Bug) - Mariusz Wach (Polj) 33:25
Nikola Vujasinović (Švi) - Aleksandre Povetkin (Rus) pobjeda Rusa prekidom u 3. rundi
Roberto Cammarelle (Ita) - David Price (Eng) 42:22
(Hina) xdl ydl
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati