Evo što je rekao Löw nakon poraza od Meksika

U SUSRETU 1. kola F skupine SP-a u nedjelju su u Moskvi nogometaši Njemačke, koji brane naslov prvaka, protiv Meksika izgubili s 0:1.

Pobjednički gol za Meksiko pao je u 35. minuti iz kontranapada, koji je poveo Javier Hernandez Chicharito, a u pogodak ga je pretvorio napadač PSV-a Hirving Lozano.

Meksiko je odigrao fantastično prvo i odlično drugo poluvrijeme i potpuno zasluženo slavio protiv svjetskih prvaka. Izbornik Carlos Osorio nanjušio je da će njemački bekovi odlaziti previsoko u napad i preko brzog Chicharita i Vele te fantastičnog Lozana pa je iz kontri stvorio nekoliko prilika te jednu i realizirao. Njemačka je najbliže golu bila u 39. minuti kad je Kroos iz slobodnog udarca pogodio spojnicu.

Nakon utakmice izbornik Njemačke Joachim Low bio je razočaran porazom, ali i igrom svoje reprezentacije.

''Odigrali smo jako loše prvo poluvrijeme. Nismo igrali našu igru, nismo imali disciplinu na travnjaku niti smo bili dovoljno ofenzivni. U nastavku smo bili dosta bolji, imali smo nekoliko odličnih šansi, ali lopta jednostavno nije htjela u gol'', kazao je Low, pa je dodao:

''Naravno da smo razočarani, ali ništa još nije gotovo. Još uvijek imamo priliku sve popraviti i vratiti se u igru. Pronaći ćemo način i nećemo odustati. Pobjeda u sljedećem kolu nam je imperativ.''

U skupini F još su Švedska i Južna Koreja.