FOTO Ovako su Englezi proslavili preokret protiv Hrvatske na Wembleyju

HRVATSKA je izgubila od Engleske na Wembleyju s 2:1 i tako okončala svoj nastup u Ligi nacija porazom. Izabranici Zlatka Dalića zbog toga naredne godine neće nastupati u elitnom razredu novog UEFA-inog natjecanja, već smo ispali u B razred.

ENGLESKA - HRVATSKA 2:1 Hrvatska na Wembleyju ispala iz elite Lige nacija

Nakon očajnog prvog poluvremena, u nastavku je Hrvatska zaigrala puno bolje. Andrej Kramarić nakon sjajne akcije Brekala postigao je pogodak u 57. minuti za vodstvo Hrvatske, ali je u 78. minuti Gordi Albion uspio doći do izjednačenja. Nakon što je Hrvatska prethodno propustila zaključiti utakmicu u jednoj kontri, gol im je u narednom napadu zabio Jesse Lingard.

U 85. minuti za preokret i veliko slavlje Engleza na kultnom Wembleyju pogodio je Harry Kane, nakon još jedne pogreške u hrvatskoj obrani.

Kako su reprezentativci Garetha Southgatea proslavili preokret protiv Hrvatske pogledajte u galeriji.