HAJDUK

Hajduk u 15:30 saznaje protivnika u Europa ligi. Ove je klubove izbjegao

Hajduk u 15:30 saznaje protivnika u Europa ligi. Ove je klubove izbjegao
Foto: PIXSELL

HAJDUK danas u 15:30 saznaje protivnika u prvom pretkolu Europa lige.

Splitski klub ima status nositelja pa je tako izbjegao poljsku Legiju i CSKA Sofiju, najzvučnije nositelje iz grupe 2. Iz ostalih skupina najzvučnija imena s kojima Hajduk neće igrati su škotski Rangers, Hapoel, Apollon i Malmö.

Hajduk će sigurno biti nositelj u prvoj rundi kvalifikacija, a prvom utakmicom (11. srpnja) u tom natjecanju otvorit će novu natjecateljsku sezonu. 

Mogući protivnici Hajduka:

1. Flora (EST)
2. Torpedo Kutaisi (GEO)
3. Sant Julià (AND)/Europa (GIB)
4. Titograd (MNE)
5. Gzira United (MLT)


Grupa 1

Vaduz (LIE)
Kilmarnock (SCO)
Brann (NOR)
Vitebsk (BLR)
Malmö (SWE)
Shamrock Rovers (IRL)
Ballymena (NIR)/NSÍ (FRO)
Connah's Quay Nomads (WAL)
KuPS Kuopio (FIN)
Breidablik (ISL)

Grupa 2

Hajduk (CRO)
Legia (POL)
Radnicki Niš (SRB)
CSKA Sofia (BUL)
Ordabasy Shymkent (KAZ)
Flora (EST)
Torpedo Kutaisi (GEO)
Sant Julià (AND)/Europa (GIB)
Titograd (MNE)
Gzira United (MLT)

Grupa 3

Tobol Kostanay (KAZ)
Kukësi (ALB)
FCSB (ROU)
Čukarički (SRB)
Maccabi Haifa (ISR)
Milsami Orhei (MDA)
Mura (SVN)
Debrecen (HUN)
Banants (ARM)
Jeunesse Esch (LUX)

Grupa 4

Rangers (SCO)
Brøndby (DEN)
Cork (IRL)
Molde (NOR)
Crusaders (NIR)
Progrès Niederkorn (LUX)/Cardiff Metropolitan University (WAL)
B36 (FRO)
Inter Turku (FIN)
KR (ISL)
Prishtina (KOS)/St Joseph's (GIB)

Grupa 5

Fehérvár (HUN)
Zrinjski (BIH)
Shakhtyor Soligorsk (BLR)
Neftçi (AZE)
Levski Sofia (BUL)
Hibernians (MLT)
Ružomberok (SVK)
Akademija Pandev (MKD)
Speranta Nisporeni (MDA)
FK Zeta (MNE)

Grupa 6

Spartak Trnava (SVK)
Žalgiris Vilnius (LTU)
Fola Esch (LUX)
Alashkert (ARM)
Olimpija Ljubljana (SVN)
Chikhura Sachkhere (GEO)
Rīgas (LVA)
Budapest Honvéd (HUN)
Makedonija Skopje (MKD)
Radnik Bijeljina (BIH)

Grupa 7

Apollon Limassol (CYP)
Kairat Almaty (KAZ)
Ventspils (LVA)
Cracovia Kraków (POL)
Dinamo Tbilisi (GEO)
Teuta (ALB)
La Fiorita (SMR)/Engordany (AND)
Široki Brijeg (BIH)
DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
Kauno Žalgiris (LTU)

Grupa 8

Haugesund (NOR)
Aberdeen (SCO)
Stjarnan (ISL)
Norrköping (SWE)
Dinamo Minsk (BLR)
Riteriai (LTU)
Liepāja (LVA)
Levadia Tallinn (EST)
Barry Town (WAL)/Cliftonville (NIR)
Saint Patrick's (IRL)
RoPS Rovaniemi (FIN)
KÍ (FRO)/Tre Fiori (SMR)

Group 9 (seeded sides in bold)

Hapoel Beer-Sheva (ISR)
AEK Larnaca (CYP)
Domžale (SVN)
Pyunik (ARM)
Sabail (AZE)
Budućnost Podgorica (MNE)
U Craiova 1948 (ROU)
Balzan (MLT)
Laçi (ALB)
Shkupi (MKD)
Petrocub-Hincesti (MDA)
Narva Trans (EST)

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara