Hokej - raspored utakmica SP-a

Raspored utakmica Svjetskog prvenstva u hokeju na ledu, što se od 30. travnja do 15. svibnja igra u Beču i Innsbrucku:L

SKUPINA A (Beč):

subota, 30. travnja:

16.15 Rusija - Austrija

20.15 Slovačka - Bjelorusija

ponedjeljak, 2. svibnja:

16.15 Slovačka - Rusija

20.15 Bjelorusija - Austrija

srijeda, 4. svibnja:

16.15 Rusija - Bjelorusija

20.15 Austrija - Slovačka

SKUPINA B (Innsbruck):

subota, 30. travnja:

16.15 Latvija - Kanada

nedjelja - 1. svibnja:

16.15 SAD - Slovenija

utorak, 3. svibnja:

16.15 Kanada - Slovenija

20.15 SAD - Latvija

četvrtak, 5. svibnja:

16.15 Slovenija - Latvija

20.15 Kanada - SAD

SKUPINA C (Innsbruck):

subota, 30. travnja:

20.15 Finska - Danska

nedjelja, 1. svibnja:

20.15 Ukrajina - Švedska

ponedjeljak, 2. svibnja:

16.15 Finska - Ukrajina

20.15 Švedska - Danska

srijeda, 4. svibnja:

16.15 Danska - Ukrajina

20.15 Švedska - Finska

SKUPINA D (Beč):

nedjelja, 1. svibnja:

16.15 Švicarska - Češka

20.15 Njemačka - Kazahstan

utorak, 3. svibnja:

16.15 Kazahstan - Švicarska

20.15 Češka - Njemačka

četvrtak, 5. svibnja:

16.15 Češka - Kazahstan

20.15 Njemačka - Švicarska

DRUGI DIO:

SKUPINA E (Beč):

petak, 6. svibnja:

20.15 A2 - D2

subota, 7. svibnja:

16.15 A3 - D3

20.15 A1 - D1

nedjelja, 8. svibnja:

16.15 A1 - D2

Tekst se nastavlja ispod oglasa
20.15 D1 - A2

ponedjeljak, 9. svibnja:

16.15 A2 - D3

20.15 D2 - A3

utorak, 10. svibnja:

16.15 D3 - A1

20.15 D1 - A3



SKUPINA F (Innsbruck):

petak, 6. svibnja:

20.15 B2 - C2

subota, 7. svibnja:

16.15 B3 - C3

20.15 B1 - C1

nedjelja, 8. svibnja:

16.15 B1 - C2

20.15 B2 - C1

ponedjeljak, 9. svibnja

16.15 B2 - C3

20.15 C2 - B3

utorak, 10. svibnja:

16.15 C3 - B1

20.15 C1 - B3

SKUPINA ZA OSTANAK (Innsbruck):

petak, 6. svibnja:

16.15 D4 - A4 (Beč)

16.15 B4 - C4

nedjelja, 8. svibnja:

12.15 C4 - A4

ponedjeljak, 9. svibnja:

12.15 B4 - D4

utorak, 10. svibnja:

12.15 D4 - C4

srijeda, 11. svibnja:

20.15 A4 - B4



ČETVRTFINALE: (Innsbruck/Beč):

četvrtak, 12. svibnja:

16.15 E1 - F4

16.15 E3 - F2

20.15 E2 - F3

20.15 E4 - F1



POLUFINALE (Beč):

subota, 14. svibnja:

16.15 pobjednik E1/F4 - pobjednik E2/F3

20.15 pobjednik E3/F2 - pobjednik E4/F1

UTAKMICA ZA TREĆE MJEST (Beč) -

nedjelja, 15. svibnja - 16.15

FINALE (Beč)

nedjelja, 15. svibnja - 20.15 sati

(Hina) xdl ydl

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara