Hrvatima se zbog ovoga svi dive: Prvo su imali žestok duel, a onda je Rakitić ovako "uzvratio" Mandžukiću

Screenshot (Youtube)

90 MINUTA Mario Mandžukić i Ivan Rakitić vodili su žestoku borbu u okršaju Juventusa i Barcelone (3:0), u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

Mandžukić je odigrao fantastičnu utakmicu u kojoj je upisao i asistenciju za drugi gol, dok se Rakitić nakon susreta u Torinu našao na udaru navijača i medija zbog svoje igre.

U prvom poluvremenu Mandžukić i Rakitić, suigrači iz reprezentacije, imali su žestok duel uz aut-crtu, kada je Juventusov ofenzivac srušio veznjaka Barcelone i time potvrdio Rakitićeve riječi da je riječ o nogometašu koji uvijek i protiv svakog ide 100 posto.

Rakitić taj potez nije zamjerio sunarodnjaku, nego mu je u sudačkoj nadoknadi, unatoč tome što njegova momčad gubi 0:3, prvi pritrčao i pomogao kada su ga uhvatili grčevi.

Potez kojim je Rakitić zadivio nogometne zaljubljenike... Hrvata je zbog tog poteza u TV prijenosu pohvalio i umirovljeni nizozemski nogometaš Wim Kieft, nekadašnji napadač Ajaxa i PSV-a.