HNL

Izašao je raspored nove sezone HNL-a, evo kad se igra prvi derbi

Izašao je raspored nove sezone HNL-a, evo kad se igra prvi derbi

POZNAT je raspored nove sezone HNL-a. Danas je u prostorijama HNS-a održan ždrijeb u kojem su izvučeni parovi za sezonu 2019./2020. 

Hrvatsko nogometno prvenstvo počinje 19. srpnja, a igraju Gorica - Inter, Osijek - Slaven Belupo, Dinamo - Lokomotiva, Rijeka - Varaždin i Hajduk - Istra.

Prvak Dinamo kreće utakmicom protiv Lokomotive, Rijeka kod kuće igra protiv novog prvoligaša Varaždina, dok Hajduk na Poljudu otvara protiv Istre.

Prvi derbi u novoj sezoni igrat će u četvrtom kolu Osijek i Dinamo (9-11. kolovoza), a već u sljedećem će se sastati Rijeka i Osijek. Šesto kolo rezervirano je za dvoboj Osijeka i Hajduka u Gradskom vrtu, ali i Dinama i Rijeke na Maksimiru.

Hajduk i Dinamo prvi derbi igrat će u sedmom kolu, koje će biti odigrano od 30. kolovoza do 1. rujna. Također, Riječani će u osmom kolu ugostiti Hajduk na Rujevici. 

RASPORED 

1. KOLO (19-21. srpanj)

Gorica - Inter

Osijek - Slaven Belupo

Dinamo - Lokomotiva

Rijeka - Varaždin

Hajduk - Istra

2. KOLO (26-28. srpanj)

Inter - Istra

Varaždin - Hajduk

Lokomotiva - Rijeka

Slaven Belupo - Dinamo

Gorica - Osijek

3. KOLO (2-4. kolovoz)

Osijek - Inter

Dinamo - Gorica

Rijeka - Slaven Belupo

Hajduk - Lokomotiva

Istra - Varaždin

4. KOLO (9-11. kolovoz)

Inter - Varaždin

Lokomotiva - Istra

Slaven Belupo - Hajduk

Gorica - Rijeka

Osijek - Dinamo

5. KOLO (16-18. kolovoz)

Dinamo - Inter

Rijeka - Osijek

Hajduk - Gorica

Istra - Slaven Belupo

Varaždin - Lokomotiva

6. KOLO (23-25. kolovoz)

Inter - Lokomotiva

Slaven Belupo - Varaždin

Gorica - Istra

Osijek - Hajduk

Dinamo - Rijeka

7. KOLO (30. kolovoz - 1. rujan)

Rijeka - Inter

Hajduk - Dinamo

Istra - Osijek

Varaždin - Gorica

Lokomotiva - Slaven Belupo

8. KOLO (13-15. rujan)

Inter - Slaven Belupo

Gorica - Lokomotiva

Osijek - Varaždin

Dinamo - Istra

Rijeka - Hajduk

9. KOLO (20-22. rujan)

Hajduk - Inter

Istra - Rijeka

Varaždin - Dinamo

Lokomotiva - Osijek

Slaven Belupo - Gorica

10. KOLO (27-29. rujan)

Inter Zaprešić - Gorica

Slaven Belupo - Osijek

Lokomotiva - Dinamo

Varaždin - Rijeka

Istra - Hajduk

11. KOLO (4-6. listopad)

Istra - Inter Zaprešić

Hajduk - Varaždin

Rijeka - Lokomotiva

Dinamo - Slaven Belupo

Osijek - Gorica

12. KOLO (18-20. listopad)

Inter Zaprešić - Osijek

Gorica - Dinamo

Slaven Belupo - Rijeka

Lokomotiva - Hajduk

Varaždin - Istra

13. KOLO (25-27. listopad)

Varaždin - Inter Zaprešić

Istra - Lokomotiva

Hajduk - Slaven Belupo

Rijeka - Gorica

Dinamo - Osijek

14. KOLO (1-3. studeni)

Inter Zaprešić - Dinamo

Osijek - Rijeka

Gorica - Hajduk

Slaven Belupo - Istra

Lokomotiva - Varaždin

15. KOLO (8-10. studeni)

Lokomotiva - Inter Zaprešić

Varaždin - Slaven Belupo

Istra - Gorica

Hajduk - Osijek

Rijeka - Dinamo

16. KOLO (22-24. studeni)

Inter Zaprešić - Rijeka

Dinamo - Hajduk

Osijek - Istra

Gorica - Varaždin

Slaven Belupo - Lokomotiva

17. KOLO (29. studeni - 1. prosinac)

Slaven Belupo - Inter Zaprešić

Lokomotiva - Gorica

Varaždin - Osijek

Istra - Dinamo

Hajduk - Rijeka

18. KOLO (6-8. prosinac)

Inter Zaprešić - Hajduk

Rijeka - Istra

Dinamo - Varaždin

Osijek - Lokomotiva

Gorica - Slaven Belupo

19. KOLO (13-15. prosinac)

Gorica - Inter Zaprešić

Osijek - Slaven Belupo

Dinamo - Lokomotiva

Rijeka - Varaždin

Hajduk - Istra

20. KOLO (31. siječanj - 2. veljače)

Inter - Istra

Varaždin - Hajduk

Lokomotiva - Rijeka

Slaven Belupo - Dinamo

Gorica - Osijek

21. KOLO (7-9. veljače)

Osijek - Inter Zaprešić

Dinamo - Gorica

Rijeka - Slaven Belupo

Hajduk - Lokomotiva

Istra - Varaždin

22. KOLO (14-16. veljače)

Inter Zaprešić - Varaždin

Lokomotiva - Istra

Slaven Belupo - Hajduk

Gorica - Rijeka

Osijek - Dinamo

23. KOLO (21-23. veljače)

Dinamo - Inter Zaprešić

Rijeka - Osijek

Hajduk - Gorica

Istra - Slaven Belupo

Varaždin - Lokomotiva

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara