JUVE KOD BARCE BEZ NAJBOLJEG IGRAČA? Teže se ozlijedio u nebitnoj utakmici kod drugoligaša

Screenshot: Youtube

BEZ Buffona, Bonuccija, Chiellinija, Alexa Sandra i Alvesa koje je trener Allegri odmarao za uzvrat četvrtfinala LP-a kod Barcelone, lider Juventus u 32. kolu Serije A  pobijedio je 2:0 na gostovanju kod posljednjeplasirane Pescare.

Domaćin je šest kola prije kraja prvenstva već prežaljeni povratnik u Serie B jer opstanak mu bježi čak 12 bodova. Već na poluvremenu Juventus je s rezervnom obranom, ali i "prvim napadom" Cuadrado-Dybala-Mandžukić-Higuain, vodio 2:0.

Allegri je nepotrebno riskirao sa "četiri zvijezde", jer ona najsjajnija mu se na ovoj nebitnoj utakmici, a pred meč godine, čini se ozbiljnije ozlijedila.

Paulo Dybala, zvani Novi Messi, koji je s dva gola najzaslužniji za veliku pobjedu protiv Barcelone (3:0) u prvoj utakmici četvrtfinala LP, vjerojatno će propustiti uzvrat za četiri dana na Camp Nouu.

U jednom od brojnih duela s grubim čuvarom Sulleyom Muntarijem, Dybali je natekao gležanj desne noge, zbog čega je u 54. minuti morao biti zamijenjen, a Juventusovi liječnici pri prvom pregledu uočili su istegnuće, distorziju.

Trener Allegri kratko je komentirao: "Dobio je jak udarac i ozlijeđen je, ali do utakmice su četiri dana i moramo biti optimistični."