Napadača Tottenhama pogodili bocom u glavu, a on im uzvratio na najbolji način

TOTTENHAM je pobijedio Arsenal 2:0 u utakmici četvrtfinala engleskog Liga kupa. Junak Spursa bio je Dele Alli koji je zabio pogodak za potvrdu pobjede i prethodno asistirao Sonu, u derbiju Sjevernog Londona u srijedu navečer na stadionu Emirates.

Poveli su gosti u 20. minuti preko Južnokorejca Sona, da bi Kane asistirao Alliju, a on u 59. dokrajčio Arsenal i izbacio ih iz Liga kupa.

Osim što je Alli blistao zabivši jedan i namjestivši drugi gol, ovu večer pamtit će se i po nemilom događaju s kraja utakmice. Naime, netko od navijača s tribina pogodio je engleskog reprezentativca bocom u glavu.

Alli se odmah uhvatio za bolno mjesto, a potom počeo širiti ruke u nevjerici i onda gestikulirao prema Arsenalovim navijačima rezultat utakmice - 2:0.

U polufinale Liga kupa plasirao se i Chelsea pobijedivši Bournemouth sa 1:0. Pogodak odluke zabio je Eden Hazard u 84. minuti na asistenciju Emersona. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je cijeli susret.

Plasman u polufinale u utorak su izborili Manchester City i Burton.