Navijače Uniteda više oduševilo slavlje Lukakua nego golčina srpskog spasitelja i spektakularni preokret

U POSLJEDNJOJ utakmici 29. kola Premier lige Manchester United je u ponedjeljak u gostima kod Crystal Palacea slavio s 3:2, iako je gubio s 0:2.

Crystal Palace, koji je se bori za opstanak, poveo je u 11. minuti. Andros Townsend je pucao sa 17 metara, lopta je okrznula stopera Uniteda Lindeloefa i prevarila vratara De Geu.

U 48. minuti Patrick van Aanholt zabija za 2:0 i u tim trenucima izgledalo je da će momčad Josea Mourinha doživjeti debakl kod davljenika.

Međutim, unatoč blijedoj igri, Crveni vragovi se bude, preuzimaju konce igre i događa se jedan od najspektakularnijih preokreta ove sezone u Premiershipu.

U 55. minuti najprije zabija Chris Smalling, a u 76. Romelu Lukaku pogađa za 2:2.  Pobjedu Unitedu donio je Nemanja Matić u sudačkoj nadoknadi (90+1) prekrasnim pogotkom s 25 metara.

Navijači Uniteda bili su u deliriju, slavili su Srbina kao spasitelja, ali na društvenim mrežama junakom utakmice proglasili su Romelua Lukakua.

Od sinoć, Belgijac je opet ljubimac navijača koje je ''kupio'' strastvenom proslavom Matićevog gola kad je od sreće pao na travnjak.