Nikola Vlašić nakon tri mjeseca igrao za Everton od prve minute

NIKOLA VLAŠIĆ zaigrao je za Everton od prve minute prvi put nakon tri mjeseca, a njegova momčad pobijedila je Huddersfield u gostima 0:2 u 36. kolu Premierlige.

West Bromwich Albion i Southampton u subotu su upisali važne pobjede u borbi za opstanak, dok je Liverpool protiv predzadnjeg Stokea odigrao 0:0.

West Bromwich je u gostima svladao Newcastle sa 1:0, a pobjednički pogodak zabio je Matthew Phillips u 29. minuti.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić bio je dvostruki strijelac za Southampton, koji je dobio Bournemouth sa 2:1. Tadić je zabio u 25. i 54. minuti, a pogodak za Bournemouth postigao je Joshua King (45+1).

Crystal Palace je s 5:0 razbio Leicester City. Zaha i McArthur zabili su u prvom poluvremenu, a domaći su imali lakši posao nakon isključenja Albrightona u 56. minuti. Loftus-Cheek (81`), van Aanholt (84`) i Benteke iz penala u 90. minuti dovršili su posao.

Večeras Swansea dočekuje Chelsea. U nedjelju se sastaju West Ham - Manchester City i Manchester United - Arsenal, dok u ponedjeljak Tottenham ugošćuje Watford.